Víkend IRENA a AMANBIR květen 2019

 
BE LOVE víkend 

Posvátné spojení / Sexualita & Spiritualita

Irena Shanti & Amanbir

 

Čtvrtek  9. – neděle 12. května 2019

Centrum Buchov, Postupice.

Rezervace: Irena Shanti Šorfová, kundaliniprague@gmail.com

Kundalini jóga rozšiřuje naše vědomí všech energií uvnitř nás. Naše sexuální energie je posvátnou tvořivou energií. Za určitých podmínek ji můžeme využít, abychom žili ve vyšší vibraci a zdraví. Léčení také přichází, pokud si dovolíme otevřít se intimitě v našich životech. Zveme vás na bezpečné místo k prozkoumání a praxi jógových technik vedoucích ke kultivaci zdravých sexuálních vztahů, uvolnění traumat, posvátné důvěrnosti a udržení těchto silných životních energií.

Program bude probíhat v anglickém a českém jazyce. Angličtina bude s překladem, pokud bude třeba.

 
MÍSTO

Víkendový kurz bude probíhat v krásném místě u lesa na kopci v kraji Blanicka, v jednoduše vybaveném meditačním centru ašrámového typu s prosluněnou místností na jógu a pěknými 3-6 lůžkovými pokoji a s prostornými podkrovními pokoji, kde je možnost spát na matracích. Čeká nás tam lahodná veganská strava, plná penze.

CENA

Cena za jógový program: 5.200 Kč nebo 4.300 Kč při plné platbě do 30.3.2019). Rezervace je platná po zaplacení nevratné zálohy ve výši 3.000 Kč a zaslání vyplněné přihlášky.

Cena za ubytování a veganskou stravu: 2.400 Kč. Platba v hotovosti po příjezdu na místě.

 

DOPRAVA

Autem cca 60 min z Prahy. Centrum Buchov, Postupice.

Bližší informace na cestu zašleme, dejte nám vědět, kdo máte místo v autě pro neřidiče.

 

S SEBOU

Jógamatka, pohodlné oblečení, meditační podložka, deka na meditace a relaxace, uzavíratelnou nádobu na pití. Pro ty, co budou spát na matraci, je třeba si vzít s sebou svůj spacák.

 

ČASOVÝ PLÁN*

Příjezd ve čtvrtek 17:30-18h, pobyt bude končit v neděli obědem.

*Časový plán může být ještě předmětem menší změny.

LEKTOŘI

AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.

IRENA SHANTI KAUR studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jógy smíchu, Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze.

——-

ENGLISH TEXT:

BE LOVE Weekend

Sacred Union &Sexuality and Spirituality

With Irena Shanti &Amanbir

May 9 – 12, 2019

Meditation Center Buchov, Postupice.

RESERVATIONS: Irena Shanti, kundaliniprague@gmail.com

Kundalini Yoga expands our consciousness of all the energies within. Our sexual energy is a sacred creative energy. In alignment we can use this to live in greater vibrancy and health. Also to bring healing to how we allow intimacy within our lives. A safe space to explore the practical cultivation of healthy sexual relationships, releasing traumas, sacred intimacy, and maintaining these potent life force energies.