Koupel v léčivých vibracích na Druně

0 IMG_3317Mala 02plakatove obrysyJemná kundalini jóga, meditace, relaxace s gongem

pondělí 17. dubna 19:00 – 21:00h

Druna, Trojická 10, Praha 2.

Cena 250 Kč

REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

Velikonoční setkání, během něhož ve skupinové energii a společném záměru zvyšujeme skrze meditační praxi naše vibrace na frekvence míru a léčení. Očišťujeme a projasňujeme naše energetické pole a otevíráme centrální energetický kanál pro snadné proudění životní energie, energie vědomí.

Gong. Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí.

S sebou: pohodlné oblečení, vodu, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou. Prosím přijďte včas ať nerušíte ostatní. Děkujeme.

Irena Shanti je lektorkou kundaliní jógy neboli jógy vědomí, hatha jógy, hormonální jógové terapie a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem terapeutické užití zvukových vibrací, Kundalini jógy a meditací. Je certifikovaný Gong Master. Pracuje s gongy naladěnými na Květ života a frekvenci Quetzalqoatla. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto léčivou technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci nám býti sami sebou a žít život naplno. www.kundaliniprague.cz   Facebook: SRDCE ZEMĚ/ Irena Shanti

Druna meditace gong s Irenou