Kurz Kundaliní jógy pro začátečníky

kundaliniprague kurzKurz kundalini jógy s Lucií Duhou. Čtvrtky 19:10-20:40 od 18.1. do 5.4. Yogame.cz Národní 21, Praha 1.

Cena 2760 Kč

REZERVACE: http://www.yogame.cz/kurzy/ nebo dotazy na kundaliniprague@gmail.com

V kurzu se seznámíte se základními aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je výborným nástrojem pro odbourání stresu, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Zvyšuje flexibilitu a kardiovaskulární kapacitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá kultivaci a zvýšení energie, vyrovnanosti a osobní síly a rovněž duchovnímu uvědomění. Kurz obsahuje rovněž seznámení s různými druhy meditací.

Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení, sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci s velkým gongem (hluboké uvolnění nervového systému a meditaci. Kurz je určen jak úplným začátečníkům tak těm, kteří kundalini jógu již zažili a rádi by svou praxi prohloubili.

Lektorka

  Irena přizvala ke spolupráci na kurzu také lektorku LUCII Duhu Machutovou, která povede tentokurz.   Lucie studovala řadu let u Ireny a v nedávné době absolvovala mezinárodní program pro lektory jógy, Kundalini akademii vnitřního vědomí.

Čtvrtky večer 19:10-20:40 od 18.1.2018

3 lekce je možné si nahradit během tvání kurzu na nedělní lekci kundalini jógy v Yogame.

REZERVACE  http://www.yogame.cz/kurzy/

nebo dotazy na kundaliniprague@gmail.com, www.yogame.cz