Kurz Kundaliní jógy pro začátečníky

kundaliniprague kurzKurz kundalini jógy. Čtvrtky 19:10-20:40 od 14.9. Yogame.cz Národní 21, Praha 1.

Cena

REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

V kurzu se seznámíte se základními aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je výborným nástrojem pro odbourání stresu, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Zvyšuje flexibilitu a kardiovaskulární kapacitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá kultivaci a zvýšení energie, vyrovnanosti a osobní síly a rovněž duchovnímu uvědomění. Kurz obsahuje rovněž seznámení s různými druhy meditací.

Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení, sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci s velkým gongem (hluboké uvolnění nervového systému a meditaci. Kurz je určen jak úplným začátečníkům tak těm, kteří kundalini jógu již zažili a rádi by svou praxi prohloubili.

Lektorky

Irena a Lucie chorvIRENA je certifikovanou lektorkou Kundalini jógy a meditací, ve studiu učí také Hormonální jógovou terapii. Dlouhodobě se zabývá studiem léčivých účinků Kundalini jógy a meditací, a terapeutickým užitím zvukových vibrací, se kterými pracuje i ve svých lekcích. Irena je certifikovaný Gong Master, pracuje s velkými symfonickými gongy a dalšími hudebními nástroji.  Irena přizvala ke spolupráci na kurzu také lektorku LUCII Duhu Machutovou, která povede část lekcí kurzu.  Lucie studovala řadu let u Ireny a v nedávné době absolvovala mezinárodní program pro lektory jógy, Kundalini akademii vnitřního vědomí.

Čtvrtky večer 19:10-20:40 od 14.9.2017

Cena 3.200 Kč, záloha 700 Kč.
3 lekce je možné si nahradit na nedělní lekci kundalini jógy v Yogame.

REZERVACE  na kundaliniprague@gmail.com, www.yogame.cz