GURU DHARAM srpen 2016

Guru Dharam fotoHEAL in LOVE and LIGHT

Léčení a transformace s kundaliní jógou ve Věku Vodnáře s Guru Dharamem

14 -19 srpna, 2016

Kde: Statek Břežany, www.statekbrezany.cz

Počet míst je limitován. Registrace otevřena.

REZERVACE: Hana Žaloudková, hanazal@seznam.cz nebo Irena Shanti, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700.

Týdenní seminář představí Kundalini jógu jako první volbu pro naladění sama sebe na Věk Vodnáře, který je časem moci lásky místo lásky k moci Věku Ryb. Transformace, kterou nyní procházíme, vyžaduje nový léčebný přístup na energetické úrovni.

Guru Dharam and Irena teacingsVšechny úrovně našeho biosystému vyžadují nyní změnu používaných technik na systém práce s přenosem energií. Toto znamená čištění, uvolňování a kultivování  všech úrovní naší bytosti.

Tento druh léčení je používán v rámci Kundalini jógy. Naučíme se pracovat se zvukem a světlem na léčení naší podstaty. V rámci prezentace „Vstup do světa Světla“ se seznámíme s technikou astrálního cestování. Tento kurz bude obsahovat také techniky léčení jemnými energiemi.

Guru Dharam Foto s detmiJsme nositeli Světla a průvodci Ducha Věku Vodnáře. Připojte se k nám a získání vědomostí nového léčení 21. století, připojte se ke Guru Dharamovi  na vyjímečný kurz léčení a transformace.

Kurz je součástí vzdělávacího programu Kundalini Akademie vnitřního vědomí zaměřeného na budoucí a současné lektory kundalini jógy a meditací a je otevřen všem zájemcům o hlubší poznání technik a praxe kundalini jógy. Lze se zúčastnit i jen jednotlivých modulů samostatně.

GURU DHARAM SINGH KHALSA učí kundalini jógu od roku 1979, studoval u Yogi Bhajana, neustále cestuje a sdílí lekce, semináře a zároveň má svou terapeutickou praxi v Londýně, New Yorku a Švédsku. Založil Lotus Healing Centre v Londýně, do roku 1997 působil ve vedení London Academy of Oriental Medicine. Své formální vzdělání doplnil studiem esoterických věd, Kabaly, šamanismu mezoamerických indiánů, léčebných praktik pocházejících ze západní Afriky a mnohaletým studiem tibetské medicíny. V roce 1980 založil systém Terapeutické jógy, který užívá principy kundalini jógy, meditací a vizualizací s cílem pomoci lidem žít zdravější a šťastnější život. Jako ředitel Kundalini Medicine, Guru Dharam vyvinul Mezinárodní trénink terapeutické kundalini jógy, vyučuje také v rámci vzdělávání učitelů kundalini jógy v Evropě.

Datum

Začínáme večeří v neděli 14.8. v 18h a končíme odpolední lekcí v pátek 19.8.

Exterier 02Ubytování

Ubytováni budeme v meditačním centru Statek Břežany. Více najdete na www.statekbrezany.cz  Ubytování bude ve 2-4 lůžkových pokojích. Cena za ubytování včetne plné penze (vegetariánská strava) je 980 Kč/ osobu.

Interier 04Cena

Cena za celý jogový program je 11.000 Kč. Rezervace je platná po zaplacení nevratné částky 5 000,- Kč, kterou je třeba zaplatit při rezervaci. Zbývající část je třeba doplatit do 14.7.  V případě zrušení pobytu po 14.7. částka propadá, lze sehnat náhradníka.

Doprava

Prosím sdělte nám, jak na pobyt pojedete. Rádi bychom vás všechny poskládali do aut. Po registraci dostanete dispozice na cestu.

REZERVACE: Hana Žaloudková, hanazal@seznam.cz nebo Irena Shanti, kundaliniprague@seznam.cz, 777 015 700.

P.S. REZERVACE na MASTER CLASS 14.8. v 13:30h prosím přímo na stránkách Yogame. www.yogame.cz. Více info k Master class ZDE.

Interier 03

 

Interier 02Interier 01Exterier 01