TURECKO červen 2016

 „BE YOU“ (Buďte sami sebou)

Kundalini jóga a meditace v Turecku se Semin a Irenou

Ne 5. – ne 12. června 2016, Turecko, Antalya

TAM, KDE TANČÍ SLUNCE….. pobyt s kundalini jogou v náručí milující přírody u krásné pláže

Ubytování ve “stromových domech” nebo bungalovech. Rodinná atmosféra. Souznění s přírodou. Lahodná alkalická vegetarianská strava. Meditace na pláži s vycházejícím sluncem. Antické památky 20 minut chůze. Kamínková pláž 5 minut. Louky, kde běhají kozy a koně.

Turecko plaz joga

Krásná 1 km dlouhá pláž 5 min od našeho místa.

Jóga

Připojte se k nám na pobyt na tureckém jižním pobřeží. Intenzivní praxe kundalini jógy v milující náruči Matky Přírody je velmi léčivá a posilující, významně ovlivňuje naše tělo, mysl i ducha. Pomáhá nám získat odvahu ponořit se do hloubi svého srdce a probudit vnitřní sílu a radost.

Učitelé

Semin Jap Preet Kaur (z Istanbulu) a Irena Shanti (z Prahy) jsou zkušené, certifikované lektorky kundalini jógy a meditací podle Yogi Bhajana. Na tomto pobytu s jógou v ústraní vás skrze jógovou praxi provedou cestou ke spojení se svou podstatou, a hlubokým mírem uvnitř nás.

SeminUPR malySEMIN JAP PREET KAUR studuje a praktikuje jógu patnáct let. Je certifikovanou lektorkou Kundalini jógy & Meditací a Jógy a meditací pro děti. Její cesta začala větou „Chtěla bych objevit sama sebe.“, otevřela své srdce a nechala proces působit. Její hlavní hodnotou je být autentická a sdílet své zkušenosti na blogu „Žít v srdci“ (poze v turečtině). Vedle jógy se věnuje tanci, zpěvu a keramice. Je matka dvou dětí. Žije v Istanbulu.

01 IMG_1075_resizeCD ZKOUSKA 02IRENA SHANTI KAUR studuje a praktikuje jógu více jak dvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jogy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze.

Místo

Budeme bydlet v místě 70 km západně od letiště Antalya, daleko od civilizace, v malé vesničce s velkou pláží. Ubytování ve stromových domech nebo v bungalovech.

Co můžete očekávat

 • Intenzivní jógovou praxi dvakrát denně, ranní a večerní meditace.
 • Pozornost dvou zkušených lektorek.
 • Určeno jogínům všech úrovní.
 • Mezinárodní skupina. Každý je srdečně vítán. Budeme učit v angličtině s českým a tureckým překladem, pokud bude třeba.
 • Dostatek času užít si krásné přírody, moře a nových přátel.
 • Úžasné panenské místo daleko od hlučné civilizace. Ubytování ve stromových domech nebo bungalovech.
 • Slunce, moře a lahodné turecké vegetariánské jídlo 3x denně.
 • Další možné aktivity: jízda na koni, procházky v okolí, jízda na kajaku, výlety lodí, thajské masáže, turecké lázně, archeologické památky v okolí.

Cena

Cena jógového semináře: 220 euro/ nebo 250 euro při registraci a platbě nevratné zálohy 150 euro do 30. dubna 2016 (cena obsahuje veškeré jógové aktivity dle rozvrhu a pronájem jógové místnosti).

Cena stravy a ubytování 32 – 44 euro/ osobu a den ve dvouluzkovém pokoji. Cena je rozdílná dle vybraného druhu ubytování (obrázky jednotlivých ubytování níže). Stromový domek (bez ručníku, společná koupelna): 45 euro/ os. při obsazení jednou osobou nebo 32 euro/ os. při dvou lidech. Stromová lodž (s ručníky, společná koupelna): 55 euro/ os. nebo 38 euro/ os. při obsazení dvěma lidmi. Bungalovy (s ručníky, koupelna uvnitř): při obsazení jednou osobou 66 euro, 2 osoby 44 euro/ os. 3-4 osoby 35/euro na os Vlastní stan (bez ručníků): 26 euro/ os.

Výše uvedené ceny nezahrnují: letenky, transfery z letiště Antalya, cestovní zdravotní pojištění. 

Poznámka: Pokud byste chtěli přijet dříve nebo zůstat déle, ve dny mimo data BE YOU pobytu, platí ceníkové ceny, které obsahují polopenzi. Toto je možné pouze, pokud je volné místo.

Letenky

Letenky si každý zařizuje sám, pokud budeme mít v předstihu první skupinku přihlášených, můžeme se opět propojit a koupit společně výhodnější stejný let a zároveň ušetříme na transferu z letiště. Letenky lze koupit od Turkish airlines (s přestupen v Istanbulu), přímé od Smart Wings, nebo nejlevnější jsou z Vídně.

Předběžný rozvrh dne

 • Sadhana Ranní meditace (před východem Slunce)
 • Snídaně 8:00
 • Dopolední jóga 10:00-12:00
 • Lehký oběd 12:30
 • Odpolední jóga 16:30 – 18:15 (každý druhý den)
 • Večeře 18:30
 • Večerní meditace 20:30 – 21:00 (každý druhý den)
 • Program lze upravit dle dohody
 • Každý druhý den je volné odpoledne, dle dohody můžeme též udělat jednodenní či půldenní společný výlet

Jógový pobyt začně v sobotu 4.6. v 16:00 hodin Odpolední jógou. První jídlo je večeře téhož dne. Skončíme v neděli 12.6. snídaní.

Rezervace a kontakt:

Irena Šorfová:  kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700

Fotografie