Jogínská očista s Amanbirem

Online program

JARNÍ JOGÍNSKÁ OČISTA S AMANBIREM

Šestidenní ranní program vždy 6:30-8:00

Předběžné datum – bude potvrzeno

Po 16. – So 21. května 2022

/ ENGLISH TEXT BELLOW /

 

I letos jsme pro vás připravili  oblíbený jarní očistný a omlazující program založený na jógových učeních a na léčebných očistných technikách východní medicíny.

Během šesti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegansko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii a zmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.

V rámci programu se můžete těšit na:

-Šest dní kundalini jógy a meditací zaměřených na detoxikaci. Každý den 6:30 -8:00 hodin.

-Dietní plán na podporu těla během očistného procesu.

-Diagnostiku z vašeho jazyka, která určuje vaši osobní konstituci, a na jejímž základě vám poradíme doporučení pro váš dietní plán spolu s  doporučenými způsoby přípravy jídel.

-Skupinu stejně naladěných lidí, kteří budou procházet očistným procesem společně,

-Laskavou a odbornou podporu našich lektorů během očisty těla i mysli.

 

LEKTOR AMANBIR (USA)

AMANBIR SINGH působí v New Yorku jako doktor čínské medicíny, učitel kundalini jógy a meditací, jógový terapeut. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. V ČR je hostujícím učitelem Akademie vnitřního vědomí. www.kundaliniprague.cz

IRENA SHANTI (jógová terapie, kundalini jóga, ajurvéda).

 

K PROGRAMU

Výuka bude v anglickém jazyce s tlumočením do češtiny.

V předstihu před začátkem programu vám zašleme Dotazník, který nám vyplněný pošlete obratem zpět. Zašleme rovněž Jídelníček/dietu, kterou budete dodržovat po celý týden očisty. Rovněž vás požádáme, abyste nám zaslali foto vašeho vypláznutého jazyka.

Program lze zakoupit pouze jako celek.
Kurz bude probíhat z pohodlí vašeho domova na online na platformě ZOOM.  Bližší informace včetně údajů pro připojení na Zoom vám přijdou e-mailem nejpozději den před začátkem kurzu. Pokud byste zprávu nedostali, zkontrolujte si složku spam nebo nevyžádaná pošta, záložky promo akcí, a pokud e-mail nenajdete, napište nebo zavolejte na 777 015 700.

 

CENA

Cena je 2 900 Kč

Cena obsahuje sérii šesti online setkání ve dnech 10.- 15. května 2021, dietní plán, individuální dispozice na základě včas zaslaného vyplněného dotazníku a fota jazyka. Registrace je platná po uhrazení celé částky kurzovného na účet. Po přijetí platby na účet vám zašleme Potvrzení o platbě.

Při zrušení kurzu po 25.4. je kurzovné nevratné. Lze za sebe najít náhradu.

 

REGISTRACE

PRO REGISTRACI KLIKNĚTE ZDE

 

KONTAKT

Případné dotazy: Irena, kundaliniprague@gmail.com

 

 

_____ENGLISH TEXT

Online Programm

SPRING YOGIC CLEANCE WITH AMANBIR

Six days early morning program  6:30AM – 8:00AM (CET)

Monday 10 May – Saturday 15 May, 2021

Spring is the greatest time of the year to cleanse the body and enhance vitality. We will come together each morning as a group via Zoom to connect. Kundalini Yoga, Deep Meditation, and the relaxation to support the cleansing process while keeping the body strong.

This cleanse will be personally tailored for each individual as a staple diet may not work for all body types. Unlike harsh and radical cleanses, this is a gentle protocol open to all levels of fitness and health. Amanbir will assess each participant’s constitution and give a personally tailored diet plan for the 6 day cleanse.

It will be a supportive environment where you will join others in the cleanse for morning Kundalini yoga, meditation, education, and group support/check-in. This group process, together with the nutritional program, ensures the body and spirit are receiving the support necessary to rebuild while detoxifying.

In this program you can look forward to:

-Six days of Kundalini Yoga and Meditation focused on detoxification 6:30 am-8:00 am.

-Diet plan to support the body during the cleanse and after.

-Tongue diagnostic to determine your personal constitution – this will determine the recommended food plan (and preparations like cooked or raw).

 

AMANBIR SINGH LAc is a Doctor of Chinese Medicine,  Kundalini Yoga teacher, yoga therapist & licensed acupuncturist based in New York City.  He has worked with his understanding of healing modalities and Kundalini Yoga to help people around the globe to master the balance of their mental, physical, and spiritual health. In each class Amanbir is known for bringing his sense of humor, music, and extensive knowledge of the healing field. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology, eastern anatomy & astrology in various yoga and therapy trainings world wide. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine. His gentle, shining, and adventurous nature complements his Mission.  He looks forward to being with you, as he loves people. Amanbir is also a guest teacher in the international program of the Inner Awareness Academy based in Prague. www.kundaliniprague.cz

IRENA SHANTI (Yoga Therapist, Kundalini Yoga, Ayurveda). Prague.

PROGRAMM

Teaching will be held in English, translation to Czech will be provided.

Program will be held on ZOOM platform, you will receive Zoom link one day before program starts. If you do not find it, pls first have a look at the spam folder, and than write to us to kundaliniprague@gmail.com

PRICE

135 euro/ or 100 euro if registered and paid by April 25th. Registration is valid upon the payment.

REGISTRATION CONTACT

E: Irena, kundaliniprague@gmail.com