Gongová koupel s Irenou a Amanbirem

Léčivá koupel ve vibracích gongu s Irenou Shanti a Amanbirem

10.12.2017 v 19h. 300 Kč Večer bude trvat cca 2 hodiny.

Druna, Trojická 10, Praha 2, Druna.cz REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

Irena si tentokrát pozvala vzácného hosta z New Yorku – Amanbira, učitele starověké linie jógy.

JEMNÁ KUNDALINI JÓGA, MEDITACE A RELAXACE S GONGEM

Večerní setkání, během něhož ve skupinové energii a společném záměru zvyšujeme skrze meditační praxi naše vibrace na frekvence míru a léčení. Očišťujeme a projasňujeme naše energetické pole a otevíráme centrální energetický kanál pro snadné proudění životní energie, energie vědomí.

Gong. Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí.

S sebou: pohodlné oblečení, vodu, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou.

Cena 300 Kč.

Vzhledem k velkému zájmu je potřeba rezervovat si místo předem.

REGISTRACE A VÍCE INFO TADY:
http://www.druna.cz/koupel-v-lecivych-vibracich-vecer

Irena Šorfová, Akademie vnitřního vědomí
kundaliniprague@gmail.com
www.kundaliniprague.cz