Jogínská očista s Amanbirem

Pětitidenní ranní JOGÍNSKÁ OČISTA  

27.4. – 1.5. 2020

Každý den ráno 6:30-8:00 nebo 8:15-9:45.

Cena 2.950 Kč.

Yogame, Národní 21, Praha.

REGISTRACE na www.yogame.cz nebo dotazy na e-mailu kundaliniprague@gmail.com

Připravili jsme pro vás opět oblíbený očistný a omlazující program založený na učení indického učitele Yogi Bhajana a na léčebných očistných technikách východní a ajurvédské medicíny. Během pěti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegánsko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme léčebnými bylinami, poradenstvím a každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii azmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.

Joe Amanbir Young působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.

Osobní léčebné konzultace. Amanbir bude během svého pobytu v Praze poskytovat i osobní konzultace. Cena 1.400Kč. Možno objednat ve studiu Yogame nebo u Ireny Shanti. V případě potřeby zajistíme tlumočení.

VÍCE INFO na www.kundaliniprague.cz

KONTAKTY recepce@yogame.cz, 602 770 867 či dotazy u Ireny Shanti, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700.

Akce proběhnou v angličtině s tlumočením do češtiny, pokud bude třeba.

Těšíme se na vás!