Koupel v léčivých vibracích v Yogame

Deniz dancingMeditace, dech, relaxace se dvěma gongy a dalšími nástroji

Pátek 11.8.2017 18:30-20:30

Srdečně zveme na další  meditační večer s mantrou a relaxací se dvěma velkými synfonickými gongy. IRENA Shanti bude mít krásného hosta tentokrát z Turecka, tanečnici a hudebnici, gongovou vílu, DENIZ Soyarsian, která se stejně jako Irena věnuje terapii zvukovými vibracemi.

Využijte tuto speciální příležitost a připojte se k nám, ve skupinové energii, společném záměru a praxí jógy zvuku, roztančíme všechny buňky našeho těla a ponoříme se do vibrací míru a léčení. Pročistíme a projasníme naše energetická pole a podpoříme snadné proudění životní energie, energie vědomí, v našem těle.

GONG. Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí

S SEBOU: pohodlné oblečení, vodu. Podložky ve studiu jsou, ale můžete si přinést svou, pokud chcete.

CENA 300 Kč.
REZERVACE NUTNÁ na linku níže nebo na e-mailu: kundaliniprague@gmail.com:

http://www.yogame.cz/kurzy/154-koupel-ve-vibracich-gongu-s-irenou-a-deniz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.