Akce s AMANBIREM říjen 2021

Master class  na téma Sebe-vědomí
5.10. út 19:00 – 21:00 h. Yogame. Národní 21, Praha 1. Cena 650 Kč.

Cesta duchovního růstu zahrnuje jak osobní uvědomění, tak láskyplné sebevědomí. Abychom na své cestě životem udrželi prostor pro sebe. Milovat sami sebe tak mocně, že máme neotřesitelný základ být velkorysí a milovat ostatní. Sebeúcta je způsob, jak prožívat sami sebe a jít směrem k životu se srdcem plným lásky.

V této lekci prozkoumáme oblasti sebelásky a úcty a podpoříme je jógovou sestavou a meditací, abychom posílili náš základ vnitřní hodnoty

Seminář  Věčné mládí
Sobota 9.10. 14:00 – 17:00 h. – OBSAZENO

Seminář opakujeme pro velký zájem v neděli 10.10. 10-13h.

Yogame. Národní 21, Praha 1. Cena 1100 Kč.

Taoističtí mudrci i jogíni pochopili, že každý člověk má v sobě schopnost obnovit vlastní energii, uzdravit se a žít v plné živosti.

Bez ohledu na náš věk může každý použít základní kroky, které praktikovali moudří starověku, aby vypadali a cítili se mladší, zdravější a radostnější.

I v plné zralosti si můžeme zachovat mladistvou podstatu – plynout a přistupovat k životu s otevřenou myslí a srdcem. To se pak odráží v našem vzhledu a vyzařování.

Na tomto workshopu budou sdílena některá „tajemství“ života s mladistvým duchem a lepším přístupem k naší energii. Poté se ponoříme hluboko do pramene mládí se silnou omlazovací krijí a hlubokou meditací, která vytvoří elixír mládí.
Obě akce budou tlumočeny do češtiny.

Rezervace na akce zde