Semináře s GURU DHARAM

GuruDharam

Příští pobyt s Guru Dharam plánujeme na červenec 2018. Více info brzy.

——–

I. akce 2016 – MASTER CLASS s GURU DHARAM

Neděle 14.8.2016 13:30-16:00h

Cena 750 Kč

Registrace: www.yogame.cz

Had a Sfinga

Probuzení a pozvednutí hada kundalini energie k duchovní transcendenci je světový fenomén, který ovlivnil většinu velkých civilizací. Tuto moudrost získaly od zástupců prapůvodní rasy pocházející z kontinentu bájné Atlantidy. Kultury v různých částech světa, v Americe, Číně, Tibetu, Evropě, Egyptě a Indii, po staletí opatrovaly, předávaly a rozvíjely tyto techniky rozvinutého duchovního vědomí. V této speciální lekci s Guru Daramem prozkoumáme, co spojuje praxi krijí Kundaliní jogy podle Yogi Bhajana s egyptskými a indickými tradicemi. Had i Sfinga jsou symbolem transformace, regenerace a probuzeného vědomí. Každý je vítán!

II. akce 2016

Pobyt s Guru Dharam 14.-19.8. 2016 v Břežanech HEAL in LOVE and LIGHT (Léčení v Lásce a Světle ve Věku Vodnáře) Více info v sekci POBYTY ZDE.

Guru Dharam Singh Khalsa učí kundalini jógu od roku 1979, studoval u Yogi Bhajana, neustále cestuje a sdílí lekce, semináře a zároveň má svou terapeutickou praxi v Londýně, New Yorku a Švédsku. Založil Lotus Healing Centre v Londýně, do roku 1997 působil ve vedení London Academy of Oriental Medicine. Své formální vzdělání doplnil studiem esoterických věd, Kabaly, šamanismu mezoamerických indiánů, léčebných praktik pocházejících ze západní Afriky a mnohaletým studiem tibetské medicíny. V roce 1980 založil systém Terapeutické jógy, který užívá principy kundalini jógy, meditací a vizualizací s cílem pomoci lidem žít zdravější a šťastnější život. Jako ředitel Kundalini Medicine, Guru Dharam vyvinul Mezinárodní trénink terapeutické kundalini jógy, vyučuje také v rámci vzdělávacích programů pro učitele kundalini jógy v Evropě.

 

KONTAKTY  recepce@yogame.cz, 602 770 867602 770 867 či dotazy u Ireny Shanti, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700.

 Akce proběhnou v angličtině s tlumočením do češtiny, pokud bude třeba.