Kurz Moudrost srdce s IRENOU

Kurz kundalini jógy a meditací

Úterky  9. května až 25. června 2024 (19:00-20:30 hodin).

REZERVACE na stránkách Yogame.cz

Nejplnější život je žitý zevnitř ven. Podnikneme cestu z naší mysli směrem ke vnímání smysly, cestu od tyranie přílišného přemýšlení směrem k radosti a moudrosti, která se nachází uvnitř našich srdcí.
„Vaše vidění se stane jasným pouze tehdy, podíváte-li se do svého srdce. Kdo hledí ven, sní. Kdo hledí dovnitř, probudí se.“ — Carl Jung

Pomocí technik kundalini jógy budeme kultivovat vibrační rezonanci, kterou lze zažít jako synchronizaci mysli, těla a emocí, což pomáhá naší duši najít celistvost, vnitřní radost a mír.  Irena ve své praxi používá specifickou metodu výuky, která pomáhá jemnou formou uvolňovat bloky, a integrovat naše cítění a rozšířené vědomí do naší mysli, fyzického a emocionálního těla. Výsledkem je hluboká transformace vědomí.

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. První tři lekce budou věnovány základním technikám, tak aby i úplní začátečníci byli na stejné vlně a mohli si kurz užít naplno.

Kundalini jóga a meditace. V kurzu se seznámíte s různými aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je zaměřena především na posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i mysl. Odbourává stres, zvyšuje flexibilitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá kultivaci a zvýšení životní energie, vyrovnanosti a osobní síly. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení (pranayam), sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), meditaci (často se zpěvem manter) a relaxaci s velkým symfonickým GONGEM, jehož vibrace mají silné harmonizační a léčivé účinky.

Gong. Na každé lekci kurzu zesílíme účinek jógové praxe zvukovou koupelí ve vibracích terapeutického symfonického gongu, které mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Irena Shanti Šorfová je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a meditací, jógových terapií vycházejících z ájurvédy, dále pak Hormonální jógy (specificky pro ženy, muže a diabetes), MediYogy a Kundalini Medicine. Absolvovala také výcvik jógy holistické rezonance a terapie zvukovými vibracemi. Během své více než pětadvacetileté praxe se průběžně zaměřuje na zdraví ženy, jógu při stresu a syndromu vyhoření, traumatu, jógu jako pomoc od závislostí, či jako podporu rozvoje kognitivních funkcí. Zajímá ji propojení starodávných technik s moderní vědou a cesta k rozšířenému vědomí. Irena založila mezinárodní vzdělávací program Akademie vnitřního vědomí. Je charismatickou a citlivou průvodkyní vnitřní krajinou duše.
V Ireniných lekcích očekávejte jemné vedení k probouzení sebepoznání, rozvíjení citlivosti a hlubšího napojení se na léčivý prostor míru a moudrosti, který je uvnitř nás. Probuďte svou energii a nechte se jí vést!

Irena učí v českém, a pokud je třeba, i v anglickém jazyce.

KDE: Yogame, Národní 21, Praha 1, www.yogame.cz

TERMÍN:  Úterky  7.května – 25. června 2024 19:00-20:30.

Celkem 7 lekcí plus 1 náhradní lekce navíc, celkem 8 lekcí. Pokud budete chodit pravidelně, máte ji jako lekcí navíc. (Cena za lekci je 290 Kč plus jedna lekce).

CENA KURZU:  2.030 Kč.

REZERVACE v Yogame.cz


Jednorázový vstupu možný, pokud bude místo