Moudrost srdce s IRENOU v Yogame

IMG_9397small rozostr webKurz kundalini jógy, meditací pro všechny úrovně s Irenou

Úterky večer 19:10h, od 14.1. 2020, Yogame

Nejplnější život je žitý zevnitř ven. Podnikneme cestu z naší mysli směrem ke vnímání smysly, cestu od tyranie přílišného přemýšlení směrem k radosti a moudrosti, která se nachází uvnitř našich srdcí.

„Vaše vidění se stane jasným pouze tehdy, podíváte-li se do svého srdce. Kdo hledí ven, sní. Kdo hledí dovnitř, probudí se.“ — Carl Jung

Pomocí technik kundalini jógy budeme kultivovat vibrační rezonanci, kterou lze zažít jako synchronizaci mysli, těla a emocí, což pomáhá naší duši najít celistvost, vnitřní radost a mír.  Irena ve své praxi používá specifickou metodu výuky dle její učitelky, Guru Rattany, jak integrovat naše cítění a rozšířené vědomí do naší mysli, fyzického a emocionálního těla. Výsledkem je hluboká transformace vědomí. (Pro přihlášení doporučujeme mít za sebou před kurzem minimálně tři měsíce pravidelných lekcí kundaliní jógy.)

Kundalini jóga a meditace. V kurzu se seznámíte s různými aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je zaměřena především na posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i mysl. Zvyšuje flexibilitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá kultivaci a zvýšení životní energie, vyrovnanosti a osobní síly. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení (pranayam), sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), meditaci (často se zpěvem manter) a relaxaci s velkým symfonickým GONGEM, jehož vibrace mají silné harmonizační a léčivé účinky.

Gong. Účinek jógové praxe ještě zesílíme zvukovou koupelí ve vibracích terapeutického symfonického gongu, které mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Irena je lektorkou kundaliní jógy neboli jógy vědomí, hatha jógy, hormonální jógové terapie a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem terapeutického užití zvukových vibrací a Kundalini jógy a meditací. Je certifikovaný Gong Master. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto léčivou technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci nám býti sami sebou a žít život naplno.  www.kundaliniprague.cz

Irena učí v českém, a pokud je třeba, i v anglickém jazyce.

Kde: Yogame, Národní 21, Praha 1, www.yogame.cz

3 lekce je možné si nahradit na nedělní lekci kundalini jógy

Možnost jednorárového vstupu pouze pokud nebude kurz plně obsazen.

REGISTRACE na kundaliniprague@gmail.com (poslete prosím váš email a mobil, přijde vám potvrzení registrace.)

Registration on e-mail: kundaliniprague@gmail.com