Pondělní Kundaliní jóga s Lucií

Kundalini jóga s Lucií Duhou

Každý pátek ve 12:15 hodin

Yogame.cz Národní 21, Praha 1.

Otevřené lekce pro každého, začátečníky i středně pokročilé.

 

Na lekcích se seznámíte s rúznými aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je výborným nástrojem pro odbourání stresu, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Zvyšuje flexibilitu a kardiovaskulární kapacitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá kultivaci a zvýšení energie, vyrovnanosti a osobní síly a rovněž duchovnímu uvědomění. Kurz obsahuje rovněž seznámení s různými druhy meditací.

Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení, sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci s velkým gongem (hluboké uvolnění nervového systému a meditaci. Kurz je určen jak úplným začátečníkům tak těm, kteří kundalini jógu již zažili a rádi by svou praxi prohloubili.

Lektorka

Irena přizvala ke spolupráci další skvělou lektorku LUCII Duhu Machutovou, která povede pondělní otevřené lekce.  Lucie studovala řadu let u Ireny Šorfové a v nedávné době absolvovala mezinárodně certifikovaný dvouletý program pro lektory kundaliní jógy – Akademii vnitřního vědomí.