Zvuková koupel

Úplňková zvuková koupel s Irenou

Ne 15.9..2019 Druna, Trojická 10.

Večerem proplujeme na vlnách zvuku, dechu a meditace.

Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které se ladí v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, nastoluje proces sebeléčení a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí.

Irena Shanti je lektorkou kundaliní jógy a meditací neboli jógy vědomí, hatha jógy, hormonální jógové terapie, jógy zvuku a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem terapeutického užití zvukových vibrací a Kundalini jógy a meditací. Certifikovaný Gong Master. Zakladatelka Akademie vnitřního vědomí.  www.kundaliniprague.cz  Irena učí v českém, a pokud je třeba, i v anglickém jazyce.

S SEBOU: otevřenou mysl, pohodlné oblečení, příp. vodu v uzavíratelné láhvi, polštářek pod hlavu či sátek na zakrytí očí pro relaxaci.. Podložky a deky ve studiu jsou, ale můžete si přinést své, pokud chcete.

 

REGISTRACE: druna.cz dotazy na kundaliniprague@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.