GURU RATTANA říjen 2017

S Guru Rattanou proběhnou v říjnu 2017 dvě akce – 1.pobyt v Krkonoších a 2. Speciální Lekce v Yogame v Praze (viz níže)

 IMG_1838.jpgKNOW MYSELF, LOVE MYSELF / Poznej sebe, miluj sebe

pobyt s Guru Rattanou, Ph.D.

Kdy: 5. – 13. října 2017 (čtvrtek – pátek)

Kde: Krkonoše, 2,5 hodiny z Prahy autem

 

Máme velkou radost, že vás můžeme opět pozvat na velmi speciální pobyt s Guru Rattanou (učitelkou kundalini jógy a studentkou Yogi Bhajana od roku 1977). Ze srdce vám doporučujeme úžasnou zkušenost, jemnou a hlubokou praxi při pobytu ašrámového typu s Guru Rattanou v srdci Evropy, v místě se stoupající duchovní energií, energií léčení a míru.

IMG_1852.jpgTéma modulu: Poznej sama sebe, miluj sama sebe

Od hlubokého porozumění, kým jsme, se posuneme k přijetí sama sebe a k sebelásce. Projdeme znovu historii svého života z perspektivy vývoje své duše v tomto životním cyklu.

Pomocí tantrické numerologie a astrologie

♥ poznáme svou jedinečnou bytost

♥ prozkoumáme cesty svého osudu a plány své duše

♥ nalezneme harmonii ve svém jedinečném životě a naučíme se jak si jí vážit, včetně všech výzev i darů, které nám život přináší

♥ přijmeme, budeme následovat a respektovat svou vlastní cestu

Pomocí technik Kundalini jógy a meditací

♥ probudíme srdce ve své Duši

♥ vybudujeme posvátný prostor srdce, abychom vyléčili svou minulost a dokázali žít v přítomnosti

♥ budeme se radovat z příjemné blízkosti svých jemných energetických těl

♥ otevřeme dveře ke svému posvátnému prostoru ve svém srdci, vstoupíme do něj a zůstaneme tam!

IMG_9476.jpgGuru Rattana nás provede speciálním procesem probuzení a posílení sebe sama na základě své vlastní 40leté každodenní praxe Kundalini jógy. Využijeme Kundalini jógu, pranajámu a mantry, abychom do hloubky kultivovali svou vnitřní zkušenost a ponořili se do vibrací Jednoty, kde nám naše Já-Duše přináší zážitek míru a lásky.

VŠICHNI jste srdečně zváni!

Zveme učitele všech druhů jógy, meditací a všech léčících technik, aby využili této jedinečné příležitosti jak prohloubit svou vlastní osobní praxi a zlepšit své schopnosti učit I léčit.  

AKADEMIE VĚDOMÍ. Tento pobyt je součástí řady speciálních seminářů vodnářského vzdělávacího programu AKADEMIE vnitřního vědomí. Můžete se zúčastnit pouze jen vybraných modulů anebo absolvovat celý program AKADEMIE s možností získat učitelský certifikát Kundalini Rising International Yoga Academy. (Více informací rádi poskytneme na vyžádání.)

Guru Rattana kundaliniprague kytky zblizka (2)GURU RATTANA je průkopnickou učitelkou a velmi plodnou autorkou. Vytvořila čtyři originální a velmi populární manuály kundalini jógy a meditací:Transitions to a Heart-Centered World, Relax and Renew, Sexuality and Spirituality a Introduction to Kundalini Yoga, dále Your Life is in Your Chakras a The Destiny of Women Is the Destiny of the World. Její poslední knihy jsou The Inner Art of Love a The Gift of Womanhood — Inner Mastery, Outer Mystery, The Power of Neutral, nově revidovaná kniha Introduction to Kundalini Yoga and Meditation (Begin and Deepen Your Practice) a nový druhý díl (Inner Awareness and Self-Initiation) a v roce 2016 vyšla  kniha věnovaná Jap-ji Sing to Your Soul. Guru Rattana začala studovat u Yogi Bhajana v roce 1977 a je certifikovanou učitelkou KRI. Její přístup ke kundalini józe a meditacím prostřednictvím vnitřního vědomí začleňuje do jógové praxe jemnou citlivost našich smyslů. Pravidelně každým rokem od září do listopadu přijíždí do Evropy vychovávat nové učitele i učit. V  České republice je vedoucí lektorkou mezinárodního  vzdělávacího programu AKADEMIE VNITŘNÍHO VĚDOMÍ.

Manuály a knihy Guru Rattany je možné získat na stránkách http://www.yogatech.com, kde si také můžete předplatit Guru Rattana On-line Streaming Video, které obsahuje více než 70 lekcí, a můžete každý měsíc číst astrologické příspěvky na jejím blogu KY Guru Rattana Blog.

Guru Rattana získala doktorát politologie na Graduate Institute of International Studies (University of Geneva) a magisterský titul obdržela na Johns Hopkins School of Advanced International Studies. Učila na Dartmouth College, MIT, New Hampshire College, U.S. International University, the Institute of Transpersonal Psychology v Palo Alto, CA, a Stanford University. Žije v San Diegu v Kalifornii.

IMG_4991 (2)MÍSTO

Kurz bude probíhat v krásném místě v Krkonoších v jednoduše vybaveném jógovém centru ašrámového typu s pěknými dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a krásnou prostornou místností na jógu. Vegetariánské jídlo 3 x denně je zahrnuto v ceně ubytování.

CENY

CENA ZA PROGRAM (poplatek za jógu) je při včasné rezervaci a platbě do 30.6.2017. Rezervace je platna po zaplacení nevratné zálohy 5.000 Kč a vyplnění přihlášky. Doplatek ceny je splatný nejpozději do 20.září 2017.

IMG_6229CENA UBYTOVÁNÍ činí za osobu a den ve dvou nebo třílůžkovém pokoji s koupelnou 980 Kč za den, Kč. Cena obsahuje 3 vegetariánská jídla denně.

CENA NEOBSAHUJE dopravu, transfer z Harrachova a pojištění.

TERMÍN

Kurz se koná 5. – 13.10.2016. Začneme ve čtvrtek 5.10. v 18 hod., první jídlo je večeře. Prosím přijeďte nejpozději do 18 hodin. Končit budeme v pátek 13.10. dopolední lekcí, posledním jídlem je oběd.

IMG_1851.jpgDENNÍ ROZVRH

Ranní Sadhana

Snídaně 8 – 10 hod.

Ranní praxe 10 – 13 hod.

Oběd 13 – 14:00 hod.

Odpolední praxe 15 – 17:45 hod.

Večeře 18 – 19:00 hod.

Večerní meditace nebo volný čas 19:30 – 20:30

0-IMG_5023-2-maly5504c92f85094.jpgDOPRAVA

Autobusem: do Harrachova (cca 2,5 hod jízdy z Prahy). Za poplatek vám zajistíme dopravu z Harrachova na místo.

Autem: Místo se nachází cca 30 – 45 minut jízdy z Harrachova, směr Jelenia Gora. Zašleme vám mapu a dispozice na cestu, dejte nám prosím vědět, jestli máte v autě místo pro jiné účastníky, kteří nepojedou vlastním autem. Děkujeme.

Prosím dejte nám vědět, kdy přijedete a kdy budete odjíždět, anebo jestli potřebujete zajistit dopravu z Harrachova. Doporučujeme na místo dorazit ve čtvrtek 5.10. nejpozději do 18 hodin.

KONTAKTY

REZERVACE A DOTAZY: Irena Shanti kundaliniprague@gmail.com tel:  +420777015700

Těšíme se na vás! Rádi zodpovíme vaše případné dotazy. Sat Nam.

DRUHÁ AKCE s GURU RATTANOU v říjnu 2017

sem-6940-smTéma: Pracuje vaše energie pro vás?

Master class kundaliní jógy a meditací.

Yogame, Národní 21, Praha 1,

3. října, 2017 19-21h

REZERVACE: www.yogame.cz

„Když jste klidní, tiší a citliví, můžete se rozvíjet. Avšak pokud jste podráždění, nedůvěřiví, bázliví, necitliví a nervózní, nedosáhnete ničeho.“ Yogi Bhadžan

Kvalita našeho života, zdraví, štěstí a životní úspěch je všechno závislé na naší energii. Protože všechno (vy, já i vesmír) je v zásadě energie, je pro nás důležité zjistit, jak pro nás naše energie může pracovat místo toho, aby nám škodila. Odpověď na cokoli, co se nám v životě děje, přímo souvisí s tím, jak dokážeme svou energii zvyšovat, vyrovnávat a uvolňovat se v ní, abychom ji mohli skutečně a efektivně používat.

V této lekci budeme praktikovat Kundalini jógu a meditaci, abychom

♦ posílili své jemné vnímání toho, co naše energie dělá

♦ rozvinuli vědomí cítit a radovat se ze své energie místo, abychom před ní utíkali k myšlení

♦ se naučili jak svou energii vyživovat a pozvedávat

♦ nahradili strach a frustraci láskou, září a přitažlivostí

♦ spojili svou osobní energii s energií vesmíru

Pokud zvažujete studium AKADEMIE vnitřního vědomí, toto je výborná příležitost přijít se seznámit se stylem učení a energií Guru Rattany a Ireny Shanti.