Víkend IRENA a AMANBIR květen 2022

Prodloužený jógový víkend s Irenou a Amanbirem/ Yoga Weekend with Irena and Amanbir

Čt 12. – Ne 15. května 2022/ May 12 – 15, 2022

Krkonoše / Giant Mountains                                                                                                 

 

Odvaha milovat a tvořit / Courage to Love and Create

Kundalini jóga a Jóga holistické rezonance. Dech. Meditace. Sound healing. Jóga smíchu. High Vibes. Posvátný prostor srdce. /  Kundalini yoga and Yoga of holistic resonance. Breath. Meditation. Sound Healing. Laughter yoga. High Vibes. Sacred Space of the Heart.

Bez odvahy nelze milovat, ani plynout v rytmu i chaosu života. Odvaha je silná jako oceán a jemná jako ranní rosa. Odvaha je opakem strachu a vychází z ukotvení v moudrosti duše. Každý máme v sobě léčivé světlo, máme schopnost léčit sebe a vyživovat svůj zdroj síly a odvahy skrze proces tvoření.  Skrze proces čistého tvoření z prostoru srdce, a za podpory přicházejících nových energií vysokých vibrací, jsme probouzeni k léčení a ke změně, k novému vědomí vzájemného propojení, k vědomí nového planetárního společenství, velké lidské rodiny. — Without courage we cant love and be in flow of life. Courage is strong as the ocean a soft as the morning dew. Courage is opposite of the fear and arises from our anchoring in the wisdom of our soul. Everybody has healing light inside, and we have ability to heal and nurture ourselves through our source of the power and courage.

DATUM/ Date

Začínáme večer ve čtvrtek 12.5. a končíme v neděli 15.5.  Přesné časy upřesníme.  —– We will start on Thursday  May 12th with dinner and will close with the lunch on Sunday May 15th.

UBYTOVÁNÍ/ Venue

Kurz bude probíhat v krásném místě na samotě na polské straně Krkonoš (P.S. žádná tečka není potřeba, jen antigen. test u neočkovaných), kousek od Harrachova, v jednoduše vybaveném jógovém centru ašrámového typu s pěknými dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a krásnou prostornou místností na jógu. Vegetariánské jídlo 3 x denně je zahrnuto v ceně ubytování. Nemusíte mít obavy vyrazit na pobyt i sami, bude vás více, a vždy je milé poznat nové podobně naladěné lidi.  We will stay in beautiful countryside spiritual center not far from Harrachov, 2,5-3 hours drive from Prague or 25 minutes from Harrachov,  in 2 – 3 beds rooms with the bathroom.  


PROGRAM/ Yoga programm

Program je intenzivní, počítejte dopolední a odpolední lekcí, večerní meditací či gongovou zvukovou koupelí, a pokud si nebudete chtít přispat, bude i ranní praxe před snídaní. Po obědě bude pauza na procházky v přírodě, navázání nových přátelství nejen s ostatními jogíny, ale i pasoucími se kozami, ovcemi či koňmi, a širokým obzorem nebo hlubokými lesy. (Změna programu vyhrazena.)– The yoga program is intensive, morning and afternoon session every day, evening meditation or gong sound baths, and if you want greet the Sun, you can join for the morning practice either.


CENA/ Price

Konkrétní výši celkové ceny kurzu určuje datum registrace a připsání rezervačního poplatku na náš účet.
__Cena 6.600 Kč
při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 3.300 Kč a registraci do 16.2.2022
__Cena 6.900 Kč
při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 4.000 Kč a registraci do 30.3.2022
__Cena 7.700 Kč
při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 4.500 Kč a registraci do 30.4..2022
Zbývající část zaplatíte v hotovosti po příjezdu na místě. Cena obsahuje jógový program, plnou vegetariánskou penzi.


PRICE

__Price 270 euros if Reservation fee 135 euro is paid by February 16, 2022.

__Price 290 euros if Reservation Fee 145 euros is paid by March 30, 2022.

__Price 310 euros if Reservation Fee 155 euros is paid by April 30, 2022.

The Reservation Fee is nonrefundable. The second part of the price will be paid in cash at the arrival or by bank transfer by April 30, 2022 the latest.


DOPRAVA/ Transport

Prosím sdělte nám, jak na pobyt pojedete a zda máte místo v autě. Rádi bychom vás všechny poskládali do aut. V dostatečném předstihu před cestou dostanete dispozice na cestu.Cesta trvá 2,5-3h autem z Prahy, 25 minut z Harrachova. — We will try to accommodate all of you to the cars, so let us know, if you have space in your car or if you need a lift.


REZERVACE/ Reservations and more info

Pro rezervaci a dotazy prosím piště Ireně na e-mail: kundaliniprague@gmail.com

For reservations and more info please write to Irena: kundaliniprague@gmail.com

T: +420 777 015 700

Prosím před rezervací si přečtěte  Všeobecné obchodní podmínky

Lekce budou vedeny v češtině nebo angličtině (s českým překladem). / Lessons will be held in English and Czech (with the English translation if needed).

LEKTOŘI/ TEACHERS
AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. — AMANBIR SINGH
is based in New York City and offers a dynamic and applicable approach to the ancient lineage of Kundalni Yoga. In each class Amanbir is known for bringing his warmth, sense of humor, and vast years of experience. Amanbir draws his influence from his years of working as a healer and his extensive training in the modalities of acupuncture, eastern medicine, astrology, herbal therapy, numerology, and NADA drug addiction therapy. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology/eastern anatomy & numerology in various yoga and therapy trainings. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine and a Bachelor of Science in Engineering.


IRENA SHANTI studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a meditací, jógových terapií a také jógy smíchu, Gong Master. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi.. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze. — IRENA SHANTI
  has been studying and practicing yoga for over twenty five years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Yoga Theraphies and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing, Ayurveda and Sound healing. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a deep level.  Besides yoga, she is involved in art & photography.  She is based in Prague, Czech Republic.

TĚŠÍME SE NA VÁS!  LOOKING FORWARD TO SEE YOU THERE! 

Více fotografií z minulých let/ More photographs from past events