Víkend IRENA a AMANBIR květen 2022

Odvaha milovat a tvořit / Courage to Love and Create

Prodloužený víkend s Irenou a Amanbirem

Čt 12. – Ne 15. května 2021

Krkonoše

Rezervace u Ireny: kundaliniprague@gmail.com

Odvaha milovat a tvořit / Courage to Love and Create

Jóga holistické rezonance. Dech. Meditace. Sound healing. Jóga smíchu. High Vibes. Posvátný prostor srdce. /  Yoga of holistic resonance. Breath. Meditation. Sound Healing. Laughter yoga. High Vibes. Sacred Space of the Heart.

Bez odvahy nelze milovat, ani plynout v rytmu i chaosu života. Odvaha je silná jako oceán a jemná jako ranní rosa. Odvaha je opakem strachu a vychází z ukotvení v moudrosti duše. Každý máme v sobě léčivé světlo, máme schopnost léčit sebe a vyživovat svůj zdroj síly a odvahy skrze proces tvoření.  Skrze proces čistého tvoření z prostoru srdce, a za podpory přicházejících nových energií vysokých vibrací, jsme probouzeni k léčení a ke změně, k novému vědomí vzájemného propojení, k vědomí nového planetárního společenství, velké lidské rodiny. — Without courage we cant love and be in flow of life. Courage is strong as the ocean a soft as the morning dew. Courage is opposite of the fear and arises from our anchoring in the wisdom of our soul. Everybody has healing light inside, and we have ability to heal and nurture ourselves through our source of the power and courage.

DATUM/ Date

Začínáme večer ve čtvrtek 12.5. a končíme v neděli 15.5.  Přesné časy upřesníme.  —– We will start in morning  on Wednesday May 5th with morning session and will close with the lunch on Sunday May 9th.

UBYTOVÁNÍ/ Venue

Kurz bude probíhat v krásném místě v Krkonoších v jednoduše vybaveném jógovém centru ašrámového typu s pěknými dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a krásnou prostornou místností na jógu. Vegetariánské jídlo 3 x denně je zahrnuto v ceně ubytování.  We will stay in beautiful countryside spiritual center not far from Harrachov, 2,5-3 hours drive from Prague,  in 2 – 3 beds rooms with the bathroom.  


CENA/ Price

7.700/ 6.600 Kč při rezervaci a platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 3.300 Kč do 16.1. 2022. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku a zaslání vyplněné přihlášky. Cena obsahuje poplatek za program, jógová místnost, ubytování, plnou vegetariánskou penzi připravenou s láskou.  DOPRAVA/ Transport

Prosím sdělte nám, jak na pobyt pojedete a zda máte místo v autě. Rádi bychom vás všechny poskládali do aut. Po registraci dostanete dispozice na cestu. — We will try to accommodate all of you to the cars, so let us know, if you space in your car or if you need a lift.

REZERVACE/ Reservations and more info

Irena Šorfová, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700

LEKTOŘI/ TEACHERS
AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. — AMANBIR SINGH
is based in New York City and offers a dynamic and applicable approach to the ancient lineage of Kundalni Yoga. In each class Amanbir is known for bringing his warmth, sense of humor, and vast years of experience. Amanbir draws his influence from his years of working as a healer and his extensive training in the modalities of acupuncture, eastern medicine, astrology, herbal therapy, numerology, and NADA drug addiction therapy. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology/eastern anatomy & numerology in various yoga and therapy trainings. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine and a Bachelor of Science in Engineering.

IRENA SHANTI studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jógy smíchu, Gong Master. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze. — IRENA SHANTI  has been studying and practicing yoga for over twenty five years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Hormonal Yoga Theraphy and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing and Sound healing. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a deep level.  Besides yoga, she is involved in art & photography.  She is based in Prague, Czech Republic.

TĚŠÍME SE NA VÁS! — LOOKING FORWARD TO SEE YOU THERE!