Víkend IRENA a AMANBIR květen 2020

Jógový a meditační víkend

VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI VÍKEND ODLOŽEN NA NEURČITO.

Odvaha milovat a tvořit / Courage to Love and Create

8 – 10/ 5 / 2020

Jóga holistické rezonance. Dech. Meditace. Sound healing. Jóga smíchu.  Posvátná geometrie. High Vibes. Posvátný prostor srdce. /  Yoga of holistic resonance. Breath. Meditation. Sound Healing. Laughter yoga. Sacred Geometry. High Vibes. Sacred Space of the Heart.

Bez odvahy nelze milovat, ani plynout v rytmu i chaosu života. Odvaha je silná jako oceán a jemná jako ranní rosa. Odvaha je opakem strachu a vychází z ukotvení v moudrosti duše. Každý máme v sobě léčivé světlo, máme schopnost léčit sebe a vyživovat svůj zdroj síly a odvahy skrze proces tvoření.  Skrze proces čistého tvoření z prostoru srdce, a za podpory přicházejících nových energií vysokých vibrací, jsme probouzeni k léčení a ke změně, k novému vědomí vzájemného propojení, k vědomí nového planetárního společenství, velké lidské rodiny.

DATUM/ Date

Začínáme dopoledne v pátek 8.5. a končíme v neděli 10.5.  Přesné časy upřesníme.  —– We will start in morning  on Friday May 8th with morning session and will close with the lunch on Sunday May 10th.

MÍSTO/ Place

KALIMETA je umístěna na energeticky významném místě nad obcí Kuroslepy (okr. Třebíč, kraj Vysočina). Je obklopena lesy přírodní rezervace Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Ideální místo na krátké vycházky i delší výpravy do rozsáhlých lesů, luk i strání, k potokům i řekám, hradům, zámkům, zříceninám, památkám i skalním útesům. Stavba reflektuje světové strany dle magnetických pólů Matky Země. Je inspirována řeckou i egyptskou posvátnou geometriís prvky Feng Šuej. Inspirace pro stavbu chrámu KALIMETA přicházela z Univerza a také s pomocí Boží hudby současného řeckého hudebního skladatele jménem Yanni./ Kalimeta was built on the strong energetic place above the small city Kuroslepy. It is surrounded by the woods, the rivers Olsava and Chvojnice.  Design of the  building was inspired by Greek and Egyptian sacred geometry and feng shui. Inspiration for the shapes of the Kalimeta temple came from Universe and with help of Divine  music by Greek music composer Yanni.8

UBYTOVÁNÍ/ Venue

Ubytováni budeme v krásném hudebním a duchovním chrámu Kalimeta obklopeném hlubokými lesy nedaleko Brna, cca dvě hodiny jízdy od Prahy.  Ubytování bude v útulných  2 – 3 lůžkových pokojích s koupelnou. Možnost jednolůžkových pokojů dle kapacity.  We will stay in beautiful countryside spiritual center Kalimeta not far from Brno, two houser drive from Prague,  in 2 – 3 beds rooms with the bathroom.  

CENA/ Price

8.400 Kč/ nebo 7.800 Kč při rezervaci a platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 4.200 Kč do 4.4. 2020. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku a zaslání vyplněné přihlášky. Cena obsahuje poplatek za program, jógová místnost, ubytování, plnou veganskou penzi připravenou s láskou. Cenu za jednolůžkové pokoje, sdělíme na vyžádání.


 
DOPRAVA/ Transport

Prosím sdělte nám, jak na pobyt pojedete a zda máte místo v autě. Rádi bychom vás všechny poskládali do aut. Po registraci dostanete dispozice na cestu. — We will try to accommodate all of you to the cars, so let us know, if you space in your car or if you need a lift.

REZERVACE/ Reservations and more info

Irena Šorfová, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700

LEKTOŘI/ TEACHERS
AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. — AMANBIR SINGH
is based in New York City and offers a dynamic and applicable approach to the ancient lineage of Kundalni Yoga. In each class Amanbir is known for bringing his warmth, sense of humor, and vast years of experience. Amanbir draws his influence from his years of working as a healer and his extensive training in the modalities of acupuncture, eastern medicine, astrology, herbal therapy, numerology, and NADA drug addiction therapy. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology/eastern anatomy & numerology in various yoga and therapy trainings. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine and a Bachelor of Science in Engineering.

IRENA SHANTI studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jógy smíchu, Gong Master. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze. — IRENA SHANTI  has been studying and practicing yoga for over twenty five years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Hormonal Yoga Theraphy and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing and Sound healing. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a deep level.  Besides yoga, she is involved in art & photography.  She is based in Prague, Czech Republic.

TĚŠÍME SE NA VÁS! — LOOKING FORWARD TO SEE YOU THERE!