AMANBIR, ILANA, IRENA jaro 2018

BE JOY in Light and Prosperity

FOR ENGLISH PLEASE SCROLL DOWN BELLOW.

Weekend with Amanbir, Ilana and Irena/

Víkend s Amanbirem, Ilanou a Irenou

27.- 30.4. 2018

Krkonoše

Víkend o srdci, radosti a hojnosti. Víkend společného setkání a ponoření se do proudu radosti a hojnosti. Prohloubíme spojení s vnitřní radostí a rozproudíme ji do všech oblastí našeho života. Rozšíříme magnetické pole prosperity a podpoříme mysl a srdce, aby ji udržely. Připojte se k nám k praxi Kundalini jógy a meditací na tomto krásném místě, abychom se spojili s vnitřní moudrostí a zdrojem radosti. Víkend bude o poznávání sama sebe na úrovni fyzické a duchovní. Budeme pracovat s krijemi Kundalini jógy, hlubokými meditacemi, milující laskavostí a léčivými vibracemi gongu a bubnu.

Nikdy nejsme příliš staří, příliš důležití, příliš dospělí, příliš smutní, příliš naštvaní, příliš cokoli, abychom nemohli žít v RADOSTI a hojnosti. Radost vycházející zevnitř je léčivá, přímá cesta k inspiraci, ke všemu podstatnému, a posvátnému. Opravdová radost je naplněna nepodmíněnou láskou, je to nejbezpečnější místo, na kterém můžete být! Radujte se ze života, sama sebe a s lidmi okolo vás!

Budeme mít dvě jógové lekce denně, plus ranní a večerní meditace. Začneme v pátek večeří v 18h a skončíme v pondělí dopolední lekcí.

Cena za program 5.000 Kč nebo 4.400 (při platbě do 30.3.)

Cena za ubytování včetně plné penze 2.940 Kč (3 x 980)

Rezervace: Irena Shanti, kundaliniprague@gmail.com, 777 015 700

Učení bude probíhat v angličtině s českým překladem, pokud bude třeba.

S sebou: jogamatku, pohodlné oblečení, meditační polštář, deku a uzavíratelnou nádobu na pití.

 

Těší se na vás:

AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.

 ILANA FINTZ je lektorka kundalini jógy a meditací, studovala u Yogi Bhajana, Gurmukh, Richarda Freemana a dalších renomovaných učitelů. V Jižní Africe vede vzdělávací program pro lektory kundalini jógy. Spolu se svým manželem Antonem založila Guru Ram Das jógové centrum, místo míru a léčení v srdci Kapského města, kde pořádá nejrůznější jógové vzdělávací kurzy. Illana je rovněž zakladatelkou a ředitelkou Spirit festivalu Afrika – joga, tanec a zpěv manter, festival známý svou jedinečnou atmosférou a největší jógovou komunitou v Africe. Lekce Ilany jsou plné výzev a radosti zároveň. Ilana žije v Kapském městě v Jihoafrické republice.

IRENA SHANTI KAUR studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jógy smíchu, Gong Master. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze.

MÍSTO

Kurz bude probíhat v krásném místě v Krkonoších v jednoduše vybaveném jógovém centru ašrámového typu s pěknými dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a krásnou prostornou místností na jógu. Vegetariánské jídlo 3 x denně je zahrnuto v ceně ubytování.

 

DOPRAVA

Autobusem: do Harrachova (cca 2,5 hod jízdy z Prahy). Za poplatek vám zajistíme dopravu z Harrachova na místo.

Autem: Místo se nachází cca 30 – 45 minut jízdy z Harrachova, směr Jelenia Gora. Zašleme vám mapu a dispozice na cestu, dejte nám prosím vědět, jestli máte v autě místo pro jiné účastníky, kteří nepojedou vlastním autem. Děkujeme.

Prosím dejte nám vědět, kdy přijedete a kdy budete odjíždět, anebo jestli potřebujete zajistit dopravu z Harrachova. Doporučujeme na místo dorazit v pátek 27.4. nejpozději do 18 hodin. 

REZERVACE A DOTAZY: Irena Shanti

kundaliniprague@gmail.com tel:  +420777015700

Těšíme se na vás! Rádi zodpovíme vaše případné dotazy. Sat Nam.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.