Příběhy z praxe

I..Z., 43 let

“Od doby, co ji cvičím, mám lepší náladu a také se zmenšila bolestivost a délka menstruace. Přestaly mě trápit i bolesti zad. Proto jsem rozhodnutá s jógou nepřestat a věřím, že až se věkem posunu do fáze menopauzy, projdu jí bez změn nálad a dalších příznaků.“

R.S., 65 let

“Mívala jsem návaly až třicetkrát denně. Po 4 měsících cvičení 4x týdně návaly zcela vymizely a navíc se cítím opět plná energie. Ve cvičení pokračuji.”

A.V., 28 let

“Trápily mne polycystické vaječníky, absence menstruace. Po měsící cvičení 6 x týdně se mi vrátila menstruace. Po šesti měsících jsem bez problémů a navíc se mi upravila váha. Ve cvičení budu určitě pokračovat.”

J.K., 32 let

“Rok jsem se pokoušela přijít do jiného stavu za podpory hormonální substituce. Po absolvování víkendového kurzu jsem vysadila hormonální substituci začala cvičit Hormonální jógu 5x týdně. Po pěti měsících jsem otěhotněla.”

E.H., 35 let

„Měla jsem určité hormonální výkyvy, které se po třech měsících cvičení hormonální jógy upravily. Navíc mam trochu nižší tlak a některé cviky z hormonální jógy mě ráno spolehlivě nastartovaly. Cvicila jsem tak obden a po třech měsících otěhotněla :-) .
Teď jsem na konci prvního trimestru a vše vypada ok.”