Hormonální joga kurzy a semináře

ženské zdraví přírodní cestou

Jednodenní seminář Hormonální jógové terapie 

Termíny:

13. ledna 2024 (sobota 9:30-18:30)

17. února 2024 (sobota 9:30 – 18:30)

Yogame, Národní 21, Praha 1.

REZERVACE a cena na stránkách  Yogame.cz

Dotazy na: kundaliniprague@gmail.com

Co na semináři získáte?

_ Naučíte se sestavu jednoduchých cviků, kterou si pak cvičíte doma samy. Celá sestava trvá pak 30 minut. Cviky jsou vhodné pro ženu každého věku, dají se upravit pro jakákoli vaše pohybová omezení, není potřeba žádná předchozí zkušenost s jógou.

_ Individuální konzultaci s lektorkou, která vám sdělí specifická doporučení či sestavu uzpůsobí vašim potřebám.

_ Na semináři získáte veškeré materiály s popsanými cviky v tištěné podobě.

_ Naučíte se také, jak pracovat se stresem a cviky na uvolnění stresu.

_ Dozvíte se doporučení, které vám napomohou lépe pečovat o vaše hormonální zdraví.

_ Během víkendového semináře se můžete těšit na dvě až tři hluboké relaxace ve zvukových vibracích gongů, které harmonizují hormonální systém a uvolňují nervový systém.

_ Po absolvování kurzu můžete přijít v případě jakýchkoli dotazů, nejasností na opakovací lekci či kdykoli napsat lektorce.

_ Jste v nejlepších rukách jedné z nejzkušenějších lektorek hormonální jógy v ČR, která studovala všechny tři druhy hormonální terapie přímo u autorky Dinah Rodrigues a hormonální jógovou terapií se zabývá více jak osmnáct let, jejími kurzy prošlo tisíce žen.

_ Útulné jógové studio s přátelskou atmosférou a zázemím. Všechny pomůcky jsou zde k dispozici včetně podložek.

Máte-li jakékoli dotazy, zeptejte se nás!

CVIČENÍ PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSU

Na kurzu budeme pomocí specifických dechových technik, cviků a dalších jógových technik zaměřených na podporu ženského zdraví, jemně probouzet a harmonizovat naše tělo a mysl, náš hormonální a nervový systém.

Každá žena chce být zdravá, plná energie a využívat svou ženskou sílu naplno. Na kurzu se naučíte sestavu cviků, která přináší vitalitu, pomáhá se symptomy hormonální nerovnováhy, ať už se jedná o podporu početí, premenstruační syndrom, pomalý metabolismus, sníženou činnost štítné žlázy, nepříjemné symptomy menopauzy. Cvičení sestavy pomáhá také v případech, kdy jste vystaveny dlouhodobému stresu. Přináší celkové probuzení energie a jasnou mysl.
Sestavu si pak budete cvičit samy doma, kromě již zmíněných účinků je toto cvičení vhodné pro každou ženu i jako prevence. Není třeba žádná předchozí zkušenost s jógou a ani různé tělesné indispozice nejsou překážkou účasti na kurzu.


V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení a individuální konzultace.

Individuální přístup. V ceně kurzu je také osobní konzultace, na jejímž základě lektorka sestavu uzpůsobí přímo pro vás.

Navíc získáte. Kromě sestavy Hormonální jógy se na kurzu s Irenou naučíte cviky pro zdraví pánevního dna, doporučení pomáhající při inkontinenci či po operacích v oblasti pánve a rovněž získáte informace, jak upravit stravu pro lepší hormonální zdraví.

 KDY HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE POMÁHÁ

  • Předčasná menopauza • Symptomy spojené s menopauzou (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti, ztráta vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény) • Premenstruační syndrom (PMS) • Polycystické vaječníky (PCO) • Ztráta menstruace a ovulace • Neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti. • Osteoporóza • Inkontinence • Deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti způsobené nízkou hladinou hormonů • Nedostatečná činnost štítné žlázy • Nespavost • Padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné • Pomáhá i při syndromu karpálního tunelu.

Další přínosy hormonální jógy. Kromě odstranění níže zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógová terapie podpoří váš celkový zdravotní stav, prokrví oblast pánve, zvýší imunitu, pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, posiluje nervový systém, vylepší tvar postavy i stav pleti, a napomůže omlazení těla i mysli.

Kdy se předem zeptat lektorky. V případech, kdy jste po nedávné operaci břicha, onkologickém onemocnění, operaci srdce, při velmi silném měsíčním krvácení či si nejste jistá, zda je pro vás vhodné se kurzu zúčastnit, napište prosím předem lektorce, viz kontakt níže.

 

LEKTORKA

Kurzem vás provede Irena Šorfová, zkušená lektorka jógových terapií, která se jógou pro ženské zdraví zabývá již více jak 25 let, a jejími kurzy prošly tisíce žen. Irena dlouhodobě spolupracuje s mezinárodními odborníky na tuto oblast, kurz doplňuje o poznatky z ajurvédy i současné vědy, a praktické rady, jak pečovat o pánevní dno, hormonální i celkové zdraví. Irena je certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie (specializace HJT pro ženy, HJT pro muže a HJT pro diabetes), kundaliní jógy a meditací, jógových terapií se zaměřením na nervový a hormonální systém, Trauma sensitive jógové terapie, MediYogy, ThaiVedic jógové terapie a práce s tělem.  Zabývá se i jógou zvuku (Sound healing).

 REZERVACE na stránkách Yogame.cz

Případné dotazy
Irena Šorfová, E: kundaliniprague@gmail.com, T:  777 015 700

 

Případně se lze domluvit na formě individuální výuky v čase dle dohody. Je možné se domluvit na uspořádání semináře ve vašem městě nebo pro uzavřenou skupinu.

Rezervace je platná po zaplacení kurzovného, které je nevratné. Změna termínu a místa konání vyhrazena. Hormonální jógová terapie nenahrazuje lékařskou péči, je doporučeno její cvičení konzultovat předem s ošetřujícím lékařem

Napsali o nás.

 

 

 

_____Aktuální informace o akcích najdete také na Facebooku

Facebook k hormonální józe: HORMONÁLNÍ JÓGA/ zdraví přírodní cestou          
Facebook ke kundalini józe: SRDCE ZEMĚ/ Irena Shanti