Hormonální joga kurzy a semináře

Online kurzy a semináře naživo
HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

TERMÍNY akce naživo

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ HORMONÁLNÍ JÓGY naživo 23.10. v Yogame v Praze.
Chtěla byste se k nám některá přidat na intimní celodenní seminář v malém kroužku žen? Bude se konat 9:30-19:00 h.
CENA: 2.800 Kč, včetně materiálů.
MÍSTO: Yogame, Národní 21, Praha 1.
REZERVACE na e-mailu: kundaliniprague@gmail.com, 777015700. Počet míst je omezen, rezervace je platná pouze po přijetí kurzovného na účet.

Na semináři se naučíte sestavu cviků, která přináší vitalitu, pomáhá se symptomy hormonální nerovnováhy, ať už se jedná o podporu početí, premenstruační syndrom, pomalý metabolismus, sníženou činnost štítné žlázy, nepříjemné symptomy menopauzy. Cvičení sestavy pomáhá také v případech, kdy jste vystaveny dlouhodobému stresu. Přináší celkové probuzení energie a jasnou mysl.
Sestavu si pak budete cvičit samy doma, kromě již zmíněných účinků je toto cvičení vhodné pro každou ženu i jako prevence. Není třeba žádná předchozí zkušenost s jógou a ani různé tělesné indispozice nejsou překážkou účasti na kurzu. Na začátku kurzu vyplníte dotazník, a lektorka vám sestavu upraví přímo pro vás a poradí, co bude třeba.
V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení, osobní konzultace, na jejímž základě lektorka sestavu uzpůsobí přímo pro vás.
Navíc získáte na kurzu s Irenou cviky pro zdraví pánevního dna, doporučení pomáhající při inkontinenci či po operacích v oblasti pánve a rovněž získáte informace, jak upravit stravu.

Cvičení pro ženské zdraví a krásu

Na kurzu budeme pomocí specifických dechů, cviků a dalších jógových technik jemně probouzet a harmonizovat naše tělo a mysl.

Každá žena chce být zdravá, plná energie a využívat svou ženskou sílu naplno. Na kurzu se naučíte sestavu cviků, která přináší vitalitu, pomáhá se symptomy hormonální nerovnováhy, ať už se jedná o podporu početí, premenstruační syndrom, pomalý metabolismus, sníženou činnost štítné žlázy, nepříjemné symptomy menopauzy. Cvičení sestavy pomáhá také v případech, kdy jste vystaveny dlouhodobému stresu. Přináší celkové probuzení energie a jasnou mysl.
Sestavu si pak budete cvičit samy doma, kromě již zmíněných účinků je toto cvičení vhodné pro každou ženu i jako prevence. Není třeba žádná předchozí zkušenost s jógou a ani různé tělesné indispozice nejsou překážkou účasti na kurzu.  Na začátku kurzu vyplníte dotazník, a lektorka vám sestavu upraví přímo pro vás a poradí, co bude třeba.

V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení, osobní konzultace, na jejímž základě lektorka sestavu uzpůsobí přímo pro vás.

Navíc získáte na kurzu s Irenou cviky pro zdraví pánevního dna, doporučení pomáhající při  inkontinenci či po operacích v oblasti pánve a rovněž získáte informace, jak upravit stravu.

KDY HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE POMÁHÁ

• Předčasná menopauza • Symptomy spojené s menopauzou (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti, ztráta vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény) • Premenstruační syndrom (PMS) • Polycystické vaječníky (PCO) • Ztráta menstruace a ovulace • Neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti. • Osteoporóza • Inkontinence • Deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti způsobené nízkou hladinou hormonů • Nedostatečná činnost štítné žlázy • Nespavost • Padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné • Pomáhá i při syndromu karpálního tunelu.

Kromě odstranění níže zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógová terapie podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší imunitu, pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

V případech, kdy jste po nedávné operaci břicha, onkologickém onemocnění, operaci srdce či si nejste jistá, zda je pro vás vhodné se kurzu zúčastnit, napište prosím předem lektorce. (E-mail: kundaliniprague@gmail.com, T: 777 015 700)

LEKTORKA IRENA ŠORFOVÁ

Kurzem vás provede Irena Šorfová, zkušená lektorka jógových terapií, která se jógou pro ženské zdraví zabývá již více jak 25 let, a jejími kurzy prošly tisíce žen. Irena dlouhodobě spolupracuje s mezinárodními odborníky na tuto oblast, kurz doplňuje o poznatky z ajurvédy i současné vědy, a praktické rady, jak pečovat o ženské pánevní dno, hormonální i celkové zdraví. Irena je certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie (specializace HJT pro ženy, HJT pro muže a HJT pro diabetes), kundaliní jógy a mediatcí, jógových terapií se zaměřením na nervový a hormonální systém. Zabývá se i jógou zvuku (Sound healing).

KURZ

Jde o ucelený online kurz, každá lekce navazuje na lekci předchozí, a prohlubuje naučené cviky a dovednosti. Na každé lekci se dozvíte nové informace a postupně se učíte celou sestavu cviků Hormonální jógové terapie a dalších jógových technik pro harmonizaci hormonálního a nervového systému, a uvolnění stresu.
Kurz bude probíhat z pohodlí vašeho domova na online na platformě ZOOM.
Bližší informace včetně údajů pro připojení na Zoom vám přijdou e-mailem nejpozději den před začátkem kurzu. Pokud byste zprávu nedostali, zkontrolujte si složku spam nebo nevyžádaná pošta, záložky promo akcí, a pokud e-mail nenajdete, napište nebo zavolejte na 777 015 700.

TERMÍNY A CENA

___VEČERNÍ kurz hormonální jógy s Irenou ONLINE 21.6.– 19.7. 2021.  Pondělky 18:00-20:00h. Plná cena je 2 900 Kč.  Při zrušení kurzu do 17.6. vám bude vrácena plná cena, při zrušení po tomto datu je kurzovné nevratné.

REZERVACE na akce ve formuláři zde:
https://forms.gle/qNNtSRbw11WuMDkS6

OPAKOVACÍ LEKCE

HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

pro ženy, které kurz HJT již absolvovaly

___Hormonální jóga opakovací pro ženy, který seminář HJ již absolvovaly NAŽIVO. út 20.7. 17:30. Yogame, Národní 21, Praha 1.  (290 Kč) Rezervace: irena, kundaliniprague@gmail.com

Út 20.7. 17:30. Yogame.

___Hormonální jóga opakovací pro ženy, který seminář HJ již absolvovaly ONLINE. (220 Kč)

St 2.6. 19:00
St 16.6.. 19:00
St 30.6. 19:00
St 7.7. 19:00

ZDE NAJDETE FORMULÁŘ PRO REGISTRACE   

Online kurzy a lekce budou probíhat přes ZOOM.

Dotazy: Irena Šorfová, kundaliniprague@gmail.com

 

 


Případně se lze domluvit na formě individuální výuky v čase dle dohody.

Pokud máte zájem o uspořádání semináře ve vašem městě nebo pro uzavřenou skupinu, napište nebo zavolejte

Rezervace je platná po zaplacení kurzovného, které je nevratné. Změna termínu a místa konání vyhrazena. Hormonální jógová terapie nenahrazuje lékařskou péči, je doporučeno její cvičení konzultovat předem s ošetřujícím lékařem.

_____Aktuální informace o akcích najdete také na Facebooku
Facebook k hormonální józe: HORMONÁLNÍ JÓGA/ zdraví přírodní cestou          
Facebook ke kundalini józe: SRDCE ZEMĚ/ Irena Shanti