Víkend IRENA a AMANBIR květen 2019

 
BE LOVE víkend 

Posvátné spojení / Sexualita & Spiritualita

Irena Shanti & Amanbir

 

Čtvrtek  9. – neděle 12. května 2019

Centrum Buchov, Postupice.

Rezervace: Irena Shanti Šorfová, kundaliniprague@gmail.com

Kundalini jóga rozšiřuje naše vědomí všech energií uvnitř nás. Naše sexuální energie je posvátnou tvořivou energií. Za určitých podmínek ji můžeme využít, abychom žili ve vyšší vibraci a zdraví. Léčení také přichází, pokud si dovolíme otevřít se intimitě v našich životech. Zveme vás na bezpečné místo k prozkoumání a praxi jógových technik vedoucích ke kultivaci zdravých sexuálních vztahů, uvolnění traumat, posvátné důvěrnosti a udržení těchto silných životních energií.

Program bude probíhat v anglickém a českém jazyce. Angličtina bude s překladem, pokud bude třeba.

 
MÍSTO

Víkendový kurz bude probíhat v krásném místě u lesa na kopci v kraji Blanicka, v jednoduše vybaveném meditačním centru ašrámového typu s prosluněnou místností na jógu a pěknými 3-6 lůžkovými pokoji a s prostornými podkrovními pokoji, kde je možnost spát na matracích. Čeká nás tam lahodná veganská strava, plná penze.

 

DOPRAVA

Autem cca 60 min z Prahy. Centrum Buchov, Postupice.

Bližší informace na cestu zašleme, dejte nám vědět, kdo máte místo v autě pro neřidiče.

 

S SEBOU

Jógamatka, pohodlné oblečení, meditační podložka, deka na meditace a relaxace, uzavíratelnou nádobu na pití. Pro ty, co budou spát na matraci, je třeba si vzít s sebou svůj spacák.

 

ČASOVÝ PLÁN*

Příjezd ve čtvrtek 17:30-18h, pobyt bude končit v neděli obědem.

*Časový plán může být ještě předmětem menší změny.

LEKTOŘI

AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.

IRENA SHANTI KAUR studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jógy smíchu, Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze.

——-

ENGLISH TEXT:

BE LOVE Weekend

Sacred Union &Sexuality and Spirituality

With Irena Shanti &Amanbir

May 9 – 12, 2019

Meditation Center Buchov, Postupice.

RESERVATIONS: Irena Shanti, kundaliniprague@gmail.com

Kundalini Yoga expands our consciousness of all the energies within. Our sexual energy is a sacred creative energy. In alignment we can use this to live in greater vibrancy and health. Also to bring healing to how we allow intimacy within our lives. A safe space to explore the practical cultivation of healthy sexual relationships, releasing traumas, sacred intimacy, and maintaining these potent life force energies.

 

TEACHERS

AMANBIR SINGH is based in New York City and offers a dynamic and applicable approach to the ancient lineage of Kundalni Yoga. In each class Amanbir is known for bringing his warmth, sense of humor, and vast years of experience. Amanbir draws his influence from his years of working as a healer and his extensive training in the modalities of acupuncture, eastern medicine, astrology, herbal therapy, numerology, and NADA drug addiction therapy. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology/eastern anatomy & numerology in various yoga and therapy trainings. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine and a Bachelor of Science in Engineering.

IRENA SHANTI KAUR  has been studying and practicing yoga for over twenty five years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Hormonal Yoga Theraphy and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing and Sound healing. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a deep level.  Besides yoga, she is involved in art & photography.  She is based in Prague, Czech Republic.