Online akce AMANBIR

Na září jsme pro vás připravili dvě online akce s Amanbirem ve spojení s podzimní rovnodenností.

 

ONLINE Středa 21.9. 19-21 hod.

ONLINE Neděle 25.9. 19-21 hod.

Témata online lekcí:

Master Class  RA:  Síla Světla léta

S koncem léta během tohoto workshopu využijeme Světla k projasnění a očistě. Blížící se podzimní rovnodennost nám nabízí šanci se prosvětlit a uvolnit. Je to vyrovnávací bod Ra (sluneční energie) a Ma (měsíční energie). V tomto workshopu využijeme sílu Ra. Vysokou sluneční energii, která se podílí na alchymii blížícího se přechodu ročních období.

 

Master Class   MA:  Vyživa zevnitř, síla jinu

Den před rovnodenností se energie Ma (energie Měsíce) vesmíru hromadí, aby se setkala s energií Ra (Slunce). Na tomto workshopu se propojíme se silnými kvalitami tohoto času k propojení s léčivými energiemi Měsíce, což nás povede k hlubšímu vyživení, tvořivosti a plynutí, abychom pak mohli vstoupit do podzimního období s jasnějším pochopením toho, jak uvolnit staré vzorce, které nepodporují duchovní růst.

Obě akce budou probíhat v angličtině s tlumočením do češtiny. Pokud se nebudete moci účastnit v přímém přenosu, bude k dispozici nahrávka.

 

AMANBIR SINGH (USA) působí v New Yorku jako doktor čínské medicíny, učitel kundalini jógy a meditací, jógový terapeut. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. V ČR je hostujícím učitelem Akademie vnitřního vědomí. www.kundaliniprague.cz

Cena oba workshopy: při rezervaci a platbě do 19.9. je 900 Kč/ pak 1.100 Kč.

Cena jeden workshop: 600 Kč.

Pro rezervaci vyplňte formulář a pošlete platbu  ZDE

(Pokud nedorazí platba nejpozději do dvou dnů před konáním workshopu, je možné, že nebude možné vás připojit na přímý přenos, a bude pak k dispozici jen nahrávka. Změna data konání akce vyhrazena.)

—ENGLISH TEXT —

A pre equinox preparation 

Master Class 1 ONLINE

RA:  Harnessing the light of summer 

As the season of summer closes,  we will use this workshop to harness the light of purification it offers.   The approaching autumn equinox offers us a chance to clear and release.  It is the balancing point of both Ra (sun energy) and Ma (moon energy).

In this workshop we will tap into the power of Ra.  The high sun energy that will add to the alchemy the approaching season will then offer us.

 

Master Class 2  ONLINE

MA:  Nourishing Within, power of Yin 

On the day before Equinox, the Ma energy (moon energy) of the universe builds to meet the Ra energy (sun).   In this workshop, we will cultivate this time to deepen the healing energy of the moon.  This guides of to greater nourishment, creativity, and flow so that we can then enter the Autumn season with a clearer understanding on how to release old patterns that don’t support the spiritual growth.