Tělo ve hvězdách s Rebeccou Gordon

Rebecca photo 1.126. července 19-21:30h www.yogame.cz Národní 21, Praha 1

Cena: 550 Kč

REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

Newyorská astroložka a učitelka kundaliní jógy Rebecca Gordon propojí ve svém semináři Kundalini jógu s astrologií a ukáže nám, jak je naše fyzické tělo ve skutečnosti spojeno s hvězdami nad naší hlavou. Rebecca nás provede technikou skenování těla ve zvěrokruhu, a my poznáme vlastnosti každého znamení zvěrokruhu uvnitř sebe sama. Ukáže nám techniky léčení, a dále způsoby, jak vlastnosti všech našich jednotlivých znamení ladit a vyrovnávat.

Pokud věříte, že “jste to, co jíte”, můžeme pokročit ještě dál. Co např. jste to, co myslíte, jste to, co cítíte nebo jste to, pro co vesmír vytvořil vaši fyzickou podobu. Právě fyzická forma je vyjádřením duše, emocí a mysli. Fyzická podoba také vypráví příběh duše a zároveň je ideálním místem pro zahájení léčení. V tomto semináři nás Rebecca povede po cestě propojování vazeb mezi našimi silnými stránkami, mezi tím, k čemu jsme náchylní, talenty, výzvami a praktickými nástroji pro dosažení rovnováhy, tak jak to Rebecca popsala ve své nejnovější knize Vaše tělo a hvězdy (‚Your Body and the Stars‘). Poskytne nám nástroje, abychom dokázali přečíst příběh svého těla, abychom se naučili jak nejlépe řídit svou vlastní povahu a charakter pomocí zvěrokruhu jakožto průvodce k dobrému stavu mysli i těla. Novou knihu Rebeccy Gordon Vaše tělo a hvězdy (Your Body and the Stars) vydanou nakladatelstvím Simon and Schuster si můžete zakoupit na Amazonu. www.mypathastrology.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.