Jogínská očista s Amanbirem

Pětitidenní ranní JOGÍNSKÁ OČISTA v roce 2020 proběhne virtuálně přes ZOOM 

 

__JOGÍNSKÁ OČISTA s AMANBIREM letos VIRTUÁLNĚ z pohodlí vašeho domova!
__YOGIC CLEANCE WITH AMANBIR at ZOOM 27 April-1 May, 2020 (6:30-8:00 am Prague, Paris, Bratislava, Berlin time)

Těšíme se na vás každé ráno po 27.4. – pá 1.5. 2020
vždy 6:30-8:00 u vás doma
Registrace: kundaliniprague@gmail.com (Irena)
Po registraci vám zašleme Dotazník, který nám vypněný pošlete obratem zpět a Jídelníček/dietu, kterou budete dodržovat po celý týden očisty.
Registrovat se můžete nejpozději do 23/4/2020.
Cena 1.780 Kč.
(Program lze zakoupit pouze jako celek)
Těšíme se na vás!
Amanbir, Irena a Yogame

Připravili jsme pro vás opět oblíbený očistný a omlazující program založený na jógových učeních a na léčebných očistných technikách východní medicíny. Během pěti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegansko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii a zmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.
Joe Amanbir Young působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. V ČR je hostujícím iučitelem Akademie vnitřního vědomí. www.kundaliniprague

Výuka bude v anglickém jazyce s tlumočením do češtiny, pokud bude třeba.

POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM SE OČISTY ZÚČASTNIT, A BYLI V HMOTNÉ NOUZI, NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT.

Osobní léčebné konzultace. Amanbir bude během svého pobytu v Praze poskytovat i osobní konzultace. Cena 1.400Kč. Možno objednat ve studiu Yogame nebo u Ireny Shanti. V případě potřeby zajistíme tlumočení.

 

_____

__YOGIC CLEANCE WITH AMANBIR at ZOOM
27 April-1 May, 2020 (6:30-8:00 am  (Prague, Paris, Bratislava, Berlin time)
Price: 1.750 CZK
Registration: kundaliniprague@gmail.com

Spring is the greatest time of the year to cleanse the body and enhance vitality. We will come together each morning as a group via Zoom to connect. Kundalini Yoga, Deep Meditation, and the healing Gong current to support the cleansing process while keeping the body strong.

This cleanse will be personally tailored for each individual as a staple diet may not work for all body types. Unlike harsh and radical cleanses, this is a gentle protocol open to all levels of fitness and health. Amanbir will assess each participant’s constitution and give a personally tailored diet plan for the 5 day cleanse.

Teaching will be held in English, translation will be provided.

NOTE. If you would like to attend, but are in financial need of assistance, do not hesitate to contact us. xxx

——-ENGLISH TEXT HERE——