Jogínská očista s Amanbirem

Šestidenní ranní program vždy ráno v Yogame

TERMÍN: Út-Ne 30.4.-5.5. 2024

ČASY

1) 6:30-8:00 hodin

2) 8:15-9:45 hodin

MÍSTO: Yogame, Národní 21, Praha

‍REZERVACE ZDE

/ ENGLISH TEXT BELLOW /

 

I letos jsme pro vás připravili  oblíbený jarní očistný a omlazující program založený na jógových učeních a na léčebných očistných technikách východní medicíny.

Během šesti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegansko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii a zmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.

V rámci programu se můžete těšit na:

-Šest dní kundalini jógy a meditací zaměřených na detoxikaci. Každý den ráno.

-Dietní plán na podporu těla během očistného procesu.

-Diagnostiku z vašeho jazyka, která určuje vaši osobní konstituci, a na jejímž základě vám poradíme nápoj z čínských bylinek, který budete pít každé ráno po cvičení v Yogame.

-Skupinu stejně naladěných lidí, kteří budou procházet očistným procesem společně,

-Laskavou a odbornou podporu našich lektorů během očisty těla i mysli.

 

V předstihu před začátkem programu vám zašleme Dotazník, který nám vyplněný pošlete obratem zpět. Zašleme rovněž Jídelníček/dietu, kterou budete dodržovat po celý týden očisty. Výuka bude v anglickém jazyce s tlumočením do češtiny. Program lze zakoupit pouze jako celek.

LEKTOŘI

AMANBIR SINGH (USA) působí v New Yorku jako doktor čínské medicíny, učitel kundalini jógy a meditací, jógový terapeut. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. V ČR je hostujícím učitelem Akademie vnitřního vědomí. www.kundaliniprague.cz

IRENA SHANTI zajišťuje podporu a překlad během celého kurzu (jógová terapie, kundalini jóga, ajurvéda).

 

KONTAKT

Případné dotazy: Irena, kundaliniprague@gmail.com

 

 

_____ENGLISH TEXT

SPRING YOGIC CLEANSE WITH AMANBIR

30 April, 2024 – 5 May, 2024

Six days early morning program 6:30-8:00 or 8:15-9:45

Yogame, Národní 21, Prague

 

Spring is the greatest time of the year to cleanse the body and enhance vitality. We will come together each morning as a group via Zoom to connect. Kundalini Yoga, Deep Meditation, and the relaxation to support the cleansing process while keeping the body strong.

This cleanse will be personally tailored for each individual as a staple diet may not work for all body types. Unlike harsh and radical cleanses, this is a gentle protocol open to all levels of fitness and health. Amanbir will assess each participant’s constitution and give a personally tailored diet plan for the 6 day cleanse.

It will be a supportive environment where you will join others in the cleanse for morning Kundalini yoga, meditation, education, and group support/check-in. This group process, together with the nutritional program, ensures the body and spirit are receiving the support necessary to rebuild while detoxifying.

In this program you can look forward to:

-Six days of Kundalini Yoga and Meditation focused on detoxification 6:30 am-8:00 am.

-Diet plan to support the body during the cleanse and after.

-Tongue diagnostic to determine your personal constitution – this will determine the recommended food plan (and preparations like cooked or raw).

 

AMANBIR SINGH LAc is a Doctor of Chinese Medicine,  Kundalini Yoga teacher, yoga therapist & licensed acupuncturist based in New York City.  He has worked with his understanding of healing modalities and Kundalini Yoga to help people around the globe to master the balance of their mental, physical, and spiritual health. In each class Amanbir is known for bringing his sense of humor, music, and extensive knowledge of the healing field. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology, eastern anatomy & astrology in various yoga and therapy trainings world wide. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine. His gentle, shining, and adventurous nature complements his Mission.  He looks forward to being with you, as he loves people. Amanbir is also a guest teacher in the international program of the Inner Awareness Academy based in Prague. www.kundaliniprague.cz

IRENA SHANTI will provide your support and translation during course (Yoga Therapist, Kundalini Yoga, Ayurveda). Prague.

PROGRAMM

Teaching will be held in English, translation to Czech will be provided.

REGISTRATION CONTACT

E: Irena, kundaliniprague@gmail.com