Irena

Irena Sorfova kundalini jogaIrena Shanti Šorfová 

Jóga & Zvuk & Ajurvéda

Irena studuje a praktikuje jógu více jak třicet let, je certifikovanou lektorkou jógy vědomí/kundalini jógy a meditací (KRIYA, KRI), Hormonální jógové terapie (kurzy specificky pro ženy, muže a diabetes), ThaiVedic jógové terapie (Ayurvéda, jógová terapie, body work), Tantravaya jógové terapie a hatha jógy, a také jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem jógové terapie Kundalini Medicine, Kriya jógy, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi (Sound Healing). Je zasvěcena do umění tibetských mís, gongu (Advanced Gong Master, Advanced Gong Consciousness, Meridian Gong Yoga therapy, Gong Puja, Meridian sound massage) a šamanského bubnu). Irena své semináře doplňuje svými poznatky a zkušenostmi z oblasti ajurvédy a kundalíni jógy dle Guru Rattany  a dle Svami Sivanandy..

Vyšší vzdělávání
Je zakladatelkou mezinárodního vzdělávacího systému Akademie vnitřního vědomí, který nabízí programy pro budoucí a stávající lektory jógy (nebo ty, kteří jen chtějí jít hlouběji), či různě zaměřené jógové, meditační a vzdělávací semináře a pobyty s českými i zahraničními lektory.

Osobní přístup
K učení přistupuje Irena s pokorou a radostí sdílet jógové techniky, které mohou být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno a v míru. S úctou k síle lidské vzájemnosti, Matce Zemi a Vesmíru. V jejích lekcích můžete očekávat jemné vedení k sebepoznání, rozvíjení citlivosti a napojení se na vnitřní prostor vyššího vědomí a moudrosti.

Sound healing
Léčivé zvukové vibrace můžete s Irenou zažít na jejích pravidelných speciálních večerech s meditací a dlouhou relaxací ve zvukových vibracích gongů a dalších nástrojů. Lze si domluvit i privátní setkání terapie zvukem upravené přímo pro vaše potřeby.

Privátní setkání
Lekce jogy lze navštívit ve studiu dle vyhlášeného programu nebo formou privátních lekcí dle domluvy. Formou individuálních lekcí si lze domluvit kundalini jógu uzpůsobenou vašim zdravotním dispozicím, jógovou terapii, ajurvédské poradenství, těhotenskou kundalini jógu či Hormonální jógovou terapii pro ženy, muže či diabetes, která je zaměřena na pomoc s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou či dlouhodobým stresem.

Irena učí v českém a pokud je třeba anglickém jazyce.

Vedle jógy se Irena věnuje projektům v oblasti výtvarného umění a fotografie.

Namaste. Sat Nam. Aloha. In Lak’ech Ala K’in.

ENGLISH
Irena
has been studying and practicing yoga for over thirty years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Hormonal Yoga Theraphy, ThaiVedic Yoga Therapy and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing and Sound healing. She was initiated into the therapeutic use of the singing bowls, gong and shamanic drum.  She is organizing international programm Inner Awareness Academy. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a very deep level. Irena teaches in Czech with English guidelines.

Kontakt/ Contact

Irena Šorfová 

-Akademie vnitřního vědomí – Kundalini jóga – Hormonální jóga pro ženy, muže a pro diabetes – Jóga smíchu – Jóga zvuku

E: kundaliniprague@gmail.com T: +420 777 015 700

www.kundaliniprague.cz

Facebook:

SRDCE ZEME/ Irena Shanti

HORMONÁLNÍ JÓGA & zdraví přírodní cestou