Zvuková koupel s Irenou

KOUPEL V LÉČIVÝCH VIBRACÍCH s Irenou

VIBRACE JARA – oslava jarní rovnodennosti

Neděle 20.3. 18-20 h

Yogame, Národní 21, Praha 1

Večerem proplujeme na vlnách zvuku, dechu, meditace a hluboké relaxace za zvuků velkých symfonických gongů a jiných léčivých nástrojů.

ČAS JARNÍ ROVNODENNOSTI představuje astrologický nový rok, nové zrození, jeho energie nás ovlivňují dalších dvanáct měsíců. Semínko se v temnotě v hloubce pod zemí začíná probouzet k novému životu, nabírá výživu Země a dere se obrovskou silou ke Světlu. Jaké semínko letos probudíme k životu, jaké tajemství se chystá prorazit z hloubi naší duše? Dovolme vibrační energii gongů vyčistit vnitřní bloky, které brání semínkům růst a kořenit, propojme se v této oslavě jarní rovnodennosti během večera jemné jógy, pranajámy a meditace, po kterých bude následovat hluboká relaxace v léčivých zvukových vibracích, plynutí v harmonii se zvukovým proudem Universa a vnitřním Božstvím.

ZVUKOVÁ KOUPEL ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, nastoluje proces sebeléčení a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí.

S SEBOU: otevřenou mysl, pohodlné oblečení, příp. vodu v uzavíratelné láhvi. Podložky a deky ve studiu jsou, ale můžete si přinést své, pokud chcete. Doporučujeme vzít si něco na přikrytí očí.

IRENA ŠORFOVÁ absolvovala řadu výcviků v oblasti sound healingu, např.  mnohaletý výcvik Jógy holistické rezonance a terapie zvukovými vibracemi, tréninky Biologický a léčivý mechanismus zvuku a hudby, Hudba jako nástroj léčení či Meridiánová zvuková masáž. Je certifikovanou lektorkou jógových terapií vycházejících z kundaliní jógy a meditací, a ajurvédy.  Zajímá ji propojení starodávných technik s moderní vědou a cesta k rozšířenému vědomí.

Pozn. Nelze čerpat jako náhradu za promeškané lekce kurzu kundalini jógy.

REZERVACE ZDE