Zvuková koupel s Irenou

Koupel v léčivých vibracích – Lví brána

Neděle 7.8.2022 19:00h Druna, Trojická 10, Praha

Do 28.7. výhodnější vstupné – pozor v mailingu byla chyba, platí toto datum.


Večerem proplujeme na gongových vibracích, které uvolňují tělo na nejhlubší úrovni,
zklidňují mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Ve společném záměru a jemné jógové a meditační praxi v úvodu večera se zaměříme na aktivaci meridiánu srdce, centra harmonie a pulzování života, na techniky napomáhající pročištění a projasnění našeho pole a centrálního energetického kanálu pro snadnější proudění životní síly, a pro hlubší zážitek ze zvukové lázně.

ZVUKOVÁ KOUPEL ve vibracích terapeutických symfonických gongů a dalších nástrojů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s jemnějšími úrovněmi vědomí.

Na červencovém setkání se naladíme na frekvence spojené s aktivací portálu tzv. Lví brány, která se otvírá každý rok v tomto období (26.7.-12.8., vrcholí 8.8.). Dochází k tomu v čase, když se modře zářící Sírius zarovná se souhvězdím Orionu a pyramidami v Gíze v Egyptě, a spojí se se Sluncem ve Lvu, což přináší zcela novou sílu.
S sebou: pohodlné oblečení, vodu v uzavíratelné láhvi, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou.

IRENA ŠORFOVÁ
Irena se více jak patnáct let věnuje alchymii zvukových vibrací jako nástroje rozšířeného vědomí a léčení. Je lektorkou kundalini jógy a meditací, jógových terapií vycházejících z ájurvédy, Hormonální jógy (specificky pro ženy, muže a diabetes), je certifikovaný Gong Master, absolvovala výcvik jógy holistické rezonance a terapie zvukovými vibracemi. V Ireniných lekcích očekávejte jemné vedení k probouzení sebepoznání, rozvíjení citlivosti a hlubšího napojení se na prostor míru a moudrosti, který je uvnitř nás.
Irena je zakladatelkou projektu Akademie vnitřního vědomí. Učí v českém a pokud je třeba i anglickém jazyce.

S SEBOU: otevřenou mysl, pohodlné oblečení, příp. vodu v uzavíratelné láhvi. Podložky a deky ve studiu jsou, ale můžete si přinést své, pokud chcete. Doporučujeme vzít si něco na přikrytí očí.

Dílna v neděli 19:00 – 20:30 a je otevřená všem bez ohledu na věk a zkušenosti.
Koná se v Praze, v Trojické ulici.
Cena 650 Kč. Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 200 Kč.
Cena 400 Kč při platbě zálohy do 28. července.

Rezervace ZDE