Víkend IRENA a AMANBIR

Prodloužený jógový a meditační víkend s Irenou a Amanbirem/ Yoga and Meditation Weekend with Irena and Amanbir

St 24. – Ne 28. dubna 2024/ April 24 – 28, 2024

Krkonoše / Giant Mountains     

KLID A STABILITA HORY  

Vstup do nové síly, prosperity                                                                                        

Serenity and stability of the mountain

Kundalini jóga a Jóga holistické rezonance. Dech. Meditace. Sound healing. High Vibes. Posvátný prostor srdce. /  Kundalini yoga and Yoga of holistic resonance. Breath. Meditation. Sound Healing. Laughter yoga. High Vibes. Sacred Space of the Heart.

Vyživující jógový víkend v náruči přírody. Pročištění, znovuzrození a přeladění našich fyzických i mentálních těl do vibrací míru a radosti. Spolutvoření nové země se všemi účastníky víkendu, pod vedením hluboce léčivého ducha tohoto nádherného místa. Bude pro nás opět připravena výborná harmonizující ajurvédská strava.A nourishing yoga weekend in the arms of nature. Purification, rebirth and retuning of our physical and mental bodies into vibrations of peace and joy. Co-creation of a new Earth with all participants of the weekend, under the guidance of the deeply healing spirit of this wonderful deep and calm place. Weekend will be held in the resonance of the stable Taurus loving grounding Earth energies. New Moon in Taurus. And you can also enjoy delicius ayurvedic harmonising meals.

Tento pobyt se koná během astrologicky významného období, kdy nám kosmické nastavení nabízí jedinečnou příležitost sladit své bytí s vesmírnými rytmy a objevit transformační magii, která se skrývá uvnitř. Pobyt se koná uprostřed konjunkce Mars-Neptun, kdy se dynamická a silná energie Marsu snoubí s éterickou esencí Neptunu, což podporuje hlubokou introspekci a duchovní růst pro větší jasnost mysli a napojení na kosmické flow. Využij kosmickou energii, která tě obklopuje, posílí hluboké zážitky Kundaliní jógy, meditace a gongové rezonance. /  This retreat is held during an astrological significant period, offers a unique opportunity to align your being with the cosmic rhythms and discover the transformative magic thatl lies within. The retreat is held amidst the Mars – Neptune conjunction where the dynamic energy of Mars combines with ethereal essence of Neptune, supporting deep introspection and spiritual growth for greater clarity and flow. Tap into the cosmic energy that surrounds you, enhancing the profound experiences of Kundalini Yoga, meditation, and gong resonance.

 

DATUM/ Date

Začínáme večer ve středu 24.4. večeří a končíme v neděli 28.4.  Přesné časy upřesníme.  —– We will start on Wednesday  April 24th with dinner and will close with the lunch on Sunday April 28th.

UBYTOVÁNÍ/ Venue

Kurz bude probíhat v krásném místě na samotě na polské straně Krkonoš, půl hodiny od Harrachova či Liberce, v jednoduše vybaveném jógovém centru ašrámového typu s pěknými dvou a třílůžkovými pokoji s koupelnou a krásnou prostornou místností na jógu. Vegetariánské jídlo 3 x denně je zahrnuto v ceně ubytování. Nemusíte mít obavy vyrazit na pobyt i sami, bude vás více, a vždy je milé poznat nové podobně naladěné lidi.  We will stay in beautiful countryside spiritual center not far from Harrachov, 2,5 hours drive from Prague or 25 minutes from Harrachov or Liberec,  in 2 – 3 beds rooms with the bathroom.  


PROGRAM/ Yoga programm

Program je intenzivní, počítejte dopolední a odpolední lekcí, večerní meditací či gongovou zvukovou koupelí, a pokud si nebudete chtít přispat, můžete se připojit i na ranní praxe před snídaní. Po obědě bude pauza na procházky v přírodě, navázání nových přátelství nejen s ostatními jogíny, ale i pasoucími se kozami, ovcemi či koňmi, a širokým obzorem nebo hlubokými lesy. (Změna programu vyhrazena.)– The yoga program is intensive, morning and afternoon session every day, evening meditation or gong sound baths, and if you want greet the Sun, you can join for the morning practice either.


CENA/ Price


__Plná cena 13.000 Kč 
při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 7.500 Kč a zaslání vyplněné registrace do 15.4 2024 / Price 530 euros if Reservation Fee 300 euros is paid by 15 April, 2024.

__Snížená cena 12.000 Kč při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 6.500 Kč a zaslání vyplněné registrace do 15.3. 2024 /  Early bird price 490 euros if Reservation Fee 300 euros is paid by 15 March, 2024.

__Early bird cena 11.000  Kč při platbě nevratného rezervačního poplatku ve výši 5.500 Kč  a zaslání vyplněné registrace do 31.1. 2024 / Early bird price 470 euro if Reservation Fee 300 euros is paid by 15 March, 2024.

Zbývající část zaplatíte v hotovosti po příjezdu na místě. Cena obsahuje jógový program, plnou vegetariánskou penzi a ubytování.The Reservation Fee is nonrefundable. The second part of the price will be paid in cash at the arrival.


DOPRAVA/ Transport

Prosím sdělte nám, jak na pobyt pojedete a zda máte místo v autě. Rádi bychom vás všechny poskládali do aut. V dostatečném předstihu před cestou dostanete dispozice na cestu.Cesta trvá 2,5-3h autem z Prahy, 25 minut z Harrachova. — We will try to accommodate all of you to the cars, so let us know, if you have space in your car or if you need a lift.


REZERVACE/ Reservations and more info

Pro rezervaci a dotazy prosím piště Ireně na e-mail: kundaliniprague@gmail.com

For reservations and more info please write to Irena: kundaliniprague@gmail.com

T: +420 777 015 700

Prosím před rezervací si přečtěte  Všeobecné obchodní podmínky

Lekce budou vedeny v češtině nebo angličtině (s českým překladem). / Lessons will be held in English and Czech (with the English translation if needed).

LEKTOŘI/ TEACHERS
AMANBIR SINGH  působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny. — AMANBIR SINGH
is based in New York City and offers a dynamic and applicable approach to the ancient lineage of Kundalni Yoga. In each class Amanbir is known for bringing his warmth, sense of humor, and vast years of experience. Amanbir draws his influence from his years of working as a healer and his extensive training in the modalities of acupuncture, eastern medicine, astrology, herbal therapy, numerology, and NADA drug addiction therapy. Amanbir currently teaches his in-depth understanding of western physiology/eastern anatomy & numerology in various yoga and therapy trainings. He holds a Master of Science in Traditional Oriental Medicine and a Bachelor of Science in Engineering.


IRENA SHANTI studuje a praktikuje jógu více jak pětadvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a meditací, jógových terapií, ajurvédy a holistické práce s tělem, sound healingu,
 také jógy smíchu, Gong Master. Své znalosti prohlubuje studiem energetického léčení a studiem různých druhů léčby zvukovými vibracemi. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Vedle jógy se věnuje projektům v oblasti výtvarného umění, fotografie a designu. Žije v Praze. — IRENA SHANTI  has been studying and practicing yoga for over twenty five years. She is certified yoga teacher in Kundalini Yoga and Meditations, Yoga Theraphes, Sound Healing, and Laughter Yoga. She deepens her knowledge further by studying Kundalini Medicine &Therapy, Energetic healing, Ayurveda and Sound healing. Shanti’s classes are uplifting, challenging, and healing at a deep level.  Besides yoga, she is involved in art & photography.  She is based in Prague, Czech Republic.

TĚŠÍME SE NA VÁS!  LOOKING FORWARD TO SEE YOU THERE! 

Více fotografií z minulých let/ More photographs from past events