CHORVATSKO červenec 2016

IMG_4878

16.- 24. červenec 2016

” FREE SPIRIT YOGA ” aneb jóga pro radost

Kundalini jóga a meditace s Irenou Shanti a Mirkou

Brela, blízko Makarské

Pokoje v rodinném pensionu s krásným výhledem na moře, terasou a kuchyňkou. Oblázková pláž 10 min chůze, obchůdek s potravinami hned vedle.

IMG_4950Bude dostatek času na to užít si moře a slunce, užít si milé společnosti starých či nových přátel a samozřejmě bude i čas na společnou praxi jógy a meditací.

Kazdý den ranní meditace, lekce kundalini jógy, večerní meditace. Jeden volný den. Cvičit budeme v krásné místnosti s mravorovou podlahou a úžasným výhledem na moře, na oblázkové pláži nebo v borovicovém háji.

IMG_5005Cena pokoje (pro 2-3 osoby) s koupelnou, balkonem s výhledem na moře, a kuchynkou je 75 euro na pokoj.

Cena za jógový program 2.900 Kč. Rezervace je platná po zaplacení nevratné zálohy 100 euro.

REZERVACE: Irena, kundaliniprague@gmail.com, tel.: 777 015 700

IMG_5025POZOR: počet míst na tomto krásném místě je omezen a vzhledem k tomu, že je o toto ubytování velký zájem, prosím dejte nám vědět, co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo :+)

DOPRAVA: dopravu si každý organizuje sám, lze letět do Splitu se Smart Wings, a pak taxíkem či autobusem cca 1 hod cesty do Brely. Nebo autem či autobusem z Prahy.

Irena a Mirka IMG_4573 12cmLEKTOŘI JÓGY: Irena Šorfová studuje a praktikuje jógu více jak dvacet let, je certifikovanou lektorkou Kundalini jógy, Hormonální jógové terapie, Jógy smíchu . Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, Léčby zvukovými vibracemi. Na svých lekcích využívá zkušenosti ze studia terapeutického užití symfonického gongu a šamanského bubnu.  K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet brela plaztuto jedinečnou technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno.

Irena pozvala ke spolupráci Mirku Havejovou, která praktikuje jógu více jak 10 let. V posledních letech se věnuje kundalini józe, která pro ni byla láskou na první pohled. Považuje ji za jednu z nejrychlejších a nejúčinnějších cest k vnitřní transformaci. Proto také absolvovala učitelský trénink kundaliní jógy. Zajímá ji duchovní cesta a vnitřní svět člověka.

Těšíme se na vás!