Léčivá zvuková koupel 22.3. 2015

gong_meditace_web2maly10cmJarní rovnodennost, oslava jara, oslava rodícího se života, je spojena se silnou transformační energií Země. Představuje prvotní mysl spící pod povrchem – sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Ponoříme se do proudu zvuku KUNDALINI LAYA MANTRY, která probouzí kundaliní, vědomí nekonečného potenciálu, kterým jsme. Přináší hluboké spojení s tvořivou sílou, která neustále proudí skrze nás a propojuje nás s celým světem. Vibrace mantry podporuje kreativitu, tvořivost ve spolupráci s vesmírem. (Volný překlad mantry: Jsme jedno, tvořivá síla i veškeré stvoření, ..toto je naše opravdová identita, to je, kdo jsme… radost z této moudrosti přesahuje všechna slova.)

EK ONG KAR-A    SAT NAM-A    SIRI WHA-A     HE GURU

Účinek meditace ještě zesílíme ZVUKOVOU KOUPELÍ ve vibracích terapeutického symfonického GONGU, které mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Meditace s mantrou bude tentokrát  (37,5 min) a relaxace s gongem (cca 30 min) a na začátku jemná kundalini jóga (cca 30 min).

S SEBOU: otevřené srdce, pohodlné oblečení, vodu v uzavíratelné nádobě, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou.

Irena studuje a praktikuje jógu více jak dvacet let, je certifikovanou lektorkou kundalini jógy a hormonální jógové terapie a také jogy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, energetického léčení a studiem léčby zvukovými vibracemi. Je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno. Na Druně můžete její lekce navštívit  každou středu ve 12:00h, nebo v Yogame každé úterý a neděle.

Rezervace na: kundaliniprague@gmail.com

Neděle, 22.3. 18:30-21:00h, Trojická 10, Praha 2.
Rezervace předem nutná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.