Seminář Energetická mapa s Elisabeth

ELISABETH MEDIYOGA SpettyStoröyaSkurenVaše energetická mapa s Elisabeth Engqvist

Poznejte svá energetická centra, porozumějte jim a nechte se jimi vést.

3.- 4. června 2017  Yogame, Národní 21, Praha 1, www.yogame.cz

Price: 3.600 CZK

REZERVACE: kundaliniprague@gmail.com

O čakrách se v józe hodně mluví, ale můžeme je opravdu zažít? Jaké vlastnosti mají? Jsou to jen barvy, symboly a zvláštní jména? Tento víkend je příležitostí poznat sama sebe a svůj energetický systém. Naučíte se, jak se propojit, aktivovat a udržet svou energii tak, aby pracovala pro vás, místo aby jen protekla pryč.

Během dvou dní zažijeme sílu každé čakry a více si uvědomíme svou energetickou mapu. Zjistíme, jakým způsobem nás čakry ovlivňují, a naučíme se techniky jak používat spojení s čakrami ve svém běžném životě. Na semináři si projdeme různé praktické jógové techniky a nástroje, jak pracovat se svou vlastní energií, jak svou energii pozvednout na vyšší úroveň a jak si zlepšit kvalitu svého života.

Seminář je vhodný pro každého, jak začátečníky, tak jógové profesionály.

ELISABETH ENGQVIST je lektorka jógy a meditací, jógová terapeutka, členka IYAT (International Association of Yoga Therapists). Je jednou ze zakladatelů MediYoga International, vyškolila řadu terapeutů, pracovníků ve zdravotnictví a instruktorů jógy ve Švédsku, Norsku a dalších zemích v Evropě. Vychází z tradice Kundalini jógy, vytvořila řadu vzdělávacích kurzů jak jóga může pomoci při různých zdravotních a psychických problémech.  Elisabeth je známá svým smyslem pro humor a praktickým přístupem, který studentům umožní rychle aplikovat nové poznatky do každodenního života. Žije se svou rodinou ve Švédsku.

Před dvěma lety nás seznámila s jogovými technikami, které pomáhají při syndromu vyhoření, a letos se můžeme těšit na seminář o práci s energií.

Seminář bude tlumočen do češtiny, pokud bude třeba.

Termín MediYoga pochází ze slova medicínská jóga, tedy druh terapeutické jógy, která pomáhá přirozenou cestou při mnoha zdravotních problémech. Byla vytvořena s cílem rozšířit povědomí a užití léčivých aspektů jógy v různých oblastech. Pracovníci MediYogy každý rok školí stovky zdravotních sester a lékařů dechové a jiné jogínské techniky, které oni pak učí své pacienty. Ve své práci kombinují starověké holistické nástroje s moderními poznatky. Péče klasické medicíny je skvěla v urgentních případech, zatímco jóga je komplexní filosofický systém, který podporuje proces léčení. Instruktoři a terapeuté vyškolení MediYogou jsou zároveň odborníci zdravotních institucí, kteří nyní používají nástroje MediYogy jako doplňující péči v jejich každodenní práci. MediYoga se zformovala v roce 1998, kdy iniciovala partnerství s Karolinska Institutem ve Švédsku, jednou ze světových vedoucích lékařských univerzit, které obsahovalo studii, co jóga může nabídnout pacientům s chronickými bolestmi. Cílem MediYogy je začlenění jógy do každodenního života jako jeho přirozenou součástí, nejen doma, ale i ve školách, v práci a ve zdravotnictví. To jsou oblasti, kde je dnes jóga potřeba. MediYoga iniciuje různé výzkumné projekty, vyvíjí kurzy a služby, které napomáhají dnešní uspěchané moderní společnosti pracovat s jógou směrem ke kvalitnějšímu a zdravějšímu životu.