Léčivé vibrace s Irenou a Temokem

Temok musle svetlouprPondělí 10.7. 19-21h Druna, Trojická 10, Praha 2, www.druna.cz

Cena 300 Kč.Rezervace: kundaliniprague@gmail.com nebo druna@druna.cz

Vzácným hostem večera je Tecciztemok (Temok), muž velkého srdce a kamarád z Mexika rodu Aztéků- Chichiméků. Jemná kundaliní shakti jóga, léčivé mantry, gong a hlavně krásné písně a silné léčivé vibrace Temokova zpěvu a bubnu v energii radosti ze společného setkání a sdílení.

GONG. Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tonech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí. IRENA studuje terapeutické užití zvukových vibrací, Kundalini jógy a meditací, je certifikovaný Gong Master. Pracuje s gongy naleděnými na Květ života a frekvenci Quetzalqoatla.

TECCIZTEMOK (Mexiko)

“Temok” je tanečník posvátného aztéckého tance, šaman a umělec z mexického rodu Aztéků – Chichimeků, který přispívá k zachování a rozvoji aztécké duchovní tradice. Jeho umělecká tvorba se prolíná se šamanským nazíráním světa. Jeho díla nesou odkaz předků. Vypráví o posvátných elementech, o vztahu člověka a přírody, živých bytostí a kosmu. Zpěvem prastarých duchovních písní nás dokáže zanést až tam, kde sídlí živoucí síly našeho srdce. Tancem, uměním a tradiční hudbou tak podporuje vzestup duchovního vědomí a respektu k veškerému životu na naší posvátné planetě.

S SEBOU: pohodlné oblečení, vodu, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou. Těšíme se ná vás!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Irena Šorfová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.